En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz özelliğiniz nedir?

Dışarıdan kendimizi nasıl görüyoruz, kendinizle ilgili en beğendiğiniz ve beğenmediğiniz özelliğiniz hangisi?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Sevdigim özelligim kalbimin emizligi ve karsimdaki insanlari asla kirmamam. benden birsey isteyince hemen yardima okosuyorum arkadaslarimin her istedigini yapiyorum, ve en sevmedigin özelligim yine ayni sey, bazen okadar safim ki gercekten herseyi yapiyorum baskalarini mutlu etmek icin ozamanda bazen ben üzülüyorum, beni resmen kullanyior cogu. Dügün falan olunca hep benim onlarin sacini makyajini yapmami isterler bende hayir diyemiyorum yapiyorum sonrada kendime zaman kalmiyor yine ben cirkin oluyorum onlar güzel.. sonra disariya ciktiklarinda beni cagirmiyorlar hep onlari görüyorum bir cafede mesela.. cok üzüküyorum bu duruma gercekten cok kullanyiorlar ama elimde degil.. beni iyi bilsin istiyorum herkes.

0|0
    0|0
    • olsun sen böyle devam et, seni iyi bilmeleri değil, iyi olmak her zaman

Kızlar Ne Diyor 10

• iyimserlik ve karamsarlık arasında ki dengeyi tutturamıyorum

0|0
    0|0
  • karşımdakini haddinden fazla düşünmem benden çok şey götürüyo bu kötü.en beğendiğim yanım ise herkeste sevecek bi şey görüp herkesle geçinebimem.

0|0
    0|0
  • En çok beğendiğim özelliğim çok vijdanlı ve sevgi dolu oluşum.

En çok sevmediğim özelliğim çok vijdanlı ve sevgi dolu oluşum.

0|0
    0|0
  • Begendigimde begenmedigim sey de ayni: Laf sokmam

Laflar mükemmel cuk diye oturuyo ama her dogru her yerde söylenmiyo malesef

0|0
    0|0
  • en beğenmediğim her seye gülebılırım. en beğendığım: iyi bi insanım lan genel olarak :D hehe daha ne olsun :D

0|0
    0|0
    • atnı ben her seye guluyorum

• ya tabi o kadar gülme kafana bişiler yeme sonra:)

• haklısın :D

• çikinim

0|0
    0|0
  • En sevmediğim özellik ''fazla iyimser olmak''

Sevdiğimde her ortama uyum sağlayabilmem,sakinliğim

0|0
    0|0
  • dilimin ayarı yok

0|0
    0|0
  • Ben hiç

0|0
    0|0
  • Sevdiğim özelliğim dürüstlüğe ve ahlaka önem vermek sevmediğim özelliğim insanları kendimden fazla önemsemek..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• en begendigim pozitiflik, yardımseverlik

en begenmedigim yine pozitiflik, yardımseverlik ve hayır diyememek

0|0
    0|0
  • Kendi özelliğimi beğenmek saçma olur ama kolay bağlanıyorum o özelliğimi sevmiyorum

0|0
    0|0
    • neden saçma olsun ki, kendini övmüş olmazsın, belki kötü bi özelliğini beğenirsin belli mi olur:)

• Seni mi kırayım beğeneyim bir özelliğimi :))

- Güzel bir dinleyiciyim sıkılmadan saatlerce birinin dertlerini dinleyebilirim :)

• En beğendım özellığım ıyı ve temız ınsan olmak

En beğenmedım özellığım aşırı hırslı bır ınsan olmak

0|0
    0|0
  • En beğendiğim özelliğim kabak tatlısına olan aşkım; en beğenmediğim özelliğim kabak tatlısına olan zaafım.

1|0
    0|0
  • kararsız kalıyorum bazı şeylerde bu huyumdan nefret ediyorum sevdiğim bir özelliğim yok aklıma gelmedi

0|0
    0|0
  • En beğendiğim özelliğim hiçbir özeliğimi beğenmemem. Düşünün durun şimdi bir paradoks attım

0|0
    0|0
  • insanları kandırmaktan korkarım. sabırlı ve soğukkanlı biriyimdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...