Vücut ile alakalı?

http://i.hizliresim.com/BZdYBD.jpg vucut calismaya baslayali 3 gun oldu simdiki halimi attim bu isten anlayanlara sorum sizce vucut yapim ne derece uygun gelistirmek icin yani guzel bir sonuc ortaya cikarmi calisma sonrasinda? Ve suanki durumu ne kotumu iyimi? Merak ediyorum tesekkurler

Güncellemeler:
Bu arada boy 1.86 kilo 82

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli bir şekilde çalışmaşarını aksatmassan ve dengeli düzenli beslenirsen daha cabuk sürede yaklasırsın istediğin fiziğe koyu durumda değilsin ilk başlayan için başarılarının devamını dilerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 3 4 aya toparlarsin seri bir sekilde

0|0
    0|0
    • Peki su anda ne durumda? Yani bu sekilde cokmu bozuk?

• Evet biraz toparla man lazim

• Ya disardan bakan cok zayifsin diyor 82 kiloyum boyum 1.86 gercekten baya zayif gozukuyorum ama anlamiyorum bu durumu

Erkekler Ne Diyor 4

• Vucut yapmak cok zahmetli vakit alan bir is ama illaki daha iyi bir vucudun olur spor yaparsan deger yani

0|1
    0|0
  • Zamanla olur sabredeceksin

0|1
    0|0
    • Peki vucudumun uygunlugunu merak ediyorum mesela bazilari calisiyor vucut yapsa bile hos durmuyo?

• Ya mesela vucudu tamamen kas ama cok zayif celimsiz insanlar var

• Onlar kasli degil yag oranlari dusuk sadece :) kasli olmak baska birsey

• Biraz fazla caliaman lazım

0|1
    0|0
    • Ne kadar bir süre mesela? Bide omuz genisligi kol falan iyimi yani sonuc onemli calistiktan sonra duzgun bir sekle girermi?

• Kardeşim doğru çalışmak önemli doğru ve azimli çalışmak başarıyı getirir

• spora çk ihtiyacın var kardeş

0|0
    0|0
    • O kadar kotumu?

• göğüsler filan yağlanmış büyük gibi duruyor

• Tamami yağ degil sandigin gibi :) kas ustunde yağlanma oldu zamanla 2 yil once felan ben vucut yapmistim sonra ara verince oldu.

Yükleniyor...