Sanal ortamda ne kadar kendinizsiniz?

ben şuan kanadada yellow stone milli parkında bir ayı yuvasının önündeyim . ayının geleceği yok da nete bakıyım dedim. siz necisiniz ? nekadar gerçeksiniz?

0|0
23|30

En İyi Erkek Görüşü

• ayıya selam söle :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• ben tamamen gerçeğim hatta buradaki konuşmalarımı gerçekte de yapıyorum yargılanıyorum ya da hoş karşılanıyorum

kiminin ilgisini çekiyorum kimi benden uzaklaşmak için depar atıyor

0|1
    0|0
  • merhaba arkadaslar size cok onemlı bır sorunumu anlatmak ıstıyorum lafa nerdenbaşlıycamı bılemıyorum..benım gecmısım pek temız degıl...gecmıste bı hata yaptım ve sımdı o hatayı unutamıyorum.bundan bes sene once bırısıyle sevgılı olmustum.onunla ıstemeden benı anal sekse zorladı ve bana bu cırkınlıgı yaptı.şimdiki aklım olsaydı kesınlıkle yapmazdım ama sımdı cok pısmanım.oylekı hıcbıerkegın yuzune bakamıyorum.tanıstıgım her erkege bunu nasıl soyluycem dıye dusunuyorum.eger soylersem hep ondan utanıcam bbunu da bılıyorum.sorunlar cıkacak .artık bende saplantı oldu.kımseyle flort edemıyorum aklıma hemen pısmanlıgım gelıyor.sizce yenı tanıstıgım erkek arkadaslarıma bu olayı soylemelı mıyım.soylemezsem hata etmıs olurmuyum.lutfen bana yardım edın destegınıze cok ıhtıyacım var.ınanın hayatım kabusa dondu.sureklı bunu dusnuyorum.ya evlenmıycem ymerhaba arkadaslar size cok onemlı bır sorunumu anlatmak ıstıyorum lafa nerdenbaşlıycamı bılemıyorum..benım gecmısım pek temız degıl...gecmıste bı hata yaptım ve sımdı o hatayı unutamıyorum.bundan bes sene once bırısıyle sevgılı olmustum.onunla ıstemeden benı anal sekse zorladı ve bana bu cırkınlıgı yaptı.şimdiki aklım olsaydı kesınlıkle yapmazdım ama sımdı cok pısmanım.oylekı hıcbıerkegın yuzune bakamıyorum.tanıstıgım her erkege bunu nasıl soyluycem dıye dusunuyorum.eger soylersem hep ondan utanıcam bbunu da bılıyorum.sorunlar cıkacak .artık bende saplantı oldu.kımseyle flort edemıyorum aklıma hemen pısmanlıgım gelıyor.sizce yenı tanıstıgım erkek arkadaslarıma bu olayı soylemelı mıyım.soylemezsem hata etmıs olurmuyum.lutfen bana yardım edın destegınıze cok ıhtıyacım var.ınanın hayatım kabusa dondu.sureklı bunu dusnuyorum.ya evlenmıycem yada bu olayı gızlıycem..bı hata yaptım dıye omrum boyunca bu hatayı tasımalımıyım...ada bu olayı gızlıycem..

0|0
    0|0
  • hıc kımse tam kendı degıldır sanal ortamda

1|1
    0|0
  • Kafama göre.

2|1
    0|0
  • Sanal ortamda da gerçekte olduğu gibi tamamen samimiyim ne söylüyorsam o. Hiçbir şekilde başkası gibi görünmeye de çalışmam.

0|1
    1|0
  • klavye delikanlısıyım

1|1
    0|0
  • Hic bu kadar kendim olmamistim

0|0
    0|0
  • tamamen gerçeğim.yalnız burda dark side'a geçiyorum bazen

0|1
    0|0
  • gercekte guzel yalan söylerım de mıllet sanalda yalan söyluyor. abıcım sanalda doğruyu soylesen ne olur soylemesen ne olur. kıme ne kım karısır ki. o yuzden cekındğım bısı yok ne düşünüyorsam onu söylerım. yalan söyleyınce elıne bısı gecmıo kı sonucta doğruyu söylesen de. sadece bazı seylerı bıraz abartabılırım o kadardan da bısı olmaz :D

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum buna yaa buradaki insanların birbirini görme ihtimalleri yok denecek kadar azken bence asıl burada doğruları konusmak gereki kimseyle konusamadıklarını gizli dünyalarını asıl sanalda konusmak lazım bencede sonucta burada kimse kimsenin vazgeçilmezi değil herkesin reel hayatı var zaten o yüzden bende içimden geldiği gibi konusurum isteyen konusur isteyen konusmaz kendi bilir=))

• varoluşum kadar gerçekim oluşum.

0|1
    0|0
  • Degisken degilim normalde neysem burdada oyleyim

1|1
    0|0
  • Memelerim kadar gercekciyim

0|2
    6|3
  • ben şu an marstayım :D soyleyin marsta hayat var .d

0|0
    0|1
  • kendime gercegımde karsımdakı ınsan ne kadar gercek onu bilmek gerek

1|0
    0|0
  • gerçek hayatta dahi olamadığım kadar gerçeğim..

0|1
    0|0
  • Karsimdaki insana göre..

0|0
    0|0
  • ha reel ha sanal ayniym rola gerek yok !

0|0
    0|0
  • rengini cok belli etmeyen biriyim

0|0
    0|0
  • Reelde bu kadar seçik değilim.

0|0
    0|0
  • Gerçek ortamdaki kadar kendimim.

0|0
    0|0
  • Umurumda değil insanlar ben izin verdiğim ölçüde anca tanıyabilirler ki izin vermiyorum

0|0
    0|0
  • ben bi yalancıyım :):)

0|0
    0|0
  • Yalan dünyanın gerçek insanları olmamızı bekliyorsun ...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• hayatım yalan

2|1
    0|0
  • İnsanın orası burası oynamamalı. Bir kız ortamında da , bir erkek ortamında da, bir ailevi ortamda da olsa kendi olmalı .. Edep, Ahlak, Saygı, Sevgi ..

0|1
    0|0
  • Yalan söyleyince veya bazı şeyleri abartarak anlatmakla ne kazanır insan madalyamı takarlar,kendin gibi olmadıktan sonra sayki karşındaki insanları inandırdın sen ne anlıyacaksın sanal ortamda olsa öyle bir arkadaşlıktan beğeni alsan bile sen değilsinki zaten bunu biliyorsun ne anlamı olur.

0|0
    0|0
  • %99 kendimim, gündelik hayatımda nasılsam, sanal ortamda da aynısıyım.

0|0
    0|0
  • Uçağımı bekliyorum tuvalete gidecem

0|1
    0|0
  • Rakıdaki alkol oranı kadar.

ne eksik ne fazla.

0|0
    0|0
  • reel de nasılsam sanalda da öyleyim her zaman kendim olmayı tercih ederim dışarıda da ortamlarda nasılsam sanaldan tanıştığım ortamlarda da aynıyım...

0|0
    0|0
  • tamamen gerçek yalan söylemem

0|1
    0|0
  • tamamen kendimim. herzman oldugu gibi.

0|0
    0|0
  • Herkes gerçekmiş yahu. o zaman bu fake hesaplar, gizli soru ve yorumlar kimin?

0|0
    0|0
  • birebir

0|0
    0|0
  • her yerde gerçeğim. üstümü kapatmam. olduğum gibiyim. yalansız... dürüst... temiz...

0|0
    0|0
  • Sanalda ayrı bir kişiliğe bürünmüyorum, karşıdakine göre tavır da almıyorum. Herkes kendi olunca güzel olur

0|0
    0|0
  • Gerçek hayattakinden daha samimi ve daha rahatım.

0|0
    0|0
  • google görsellere ayı yaz bak ne bekliyon orda boşa

0|0
    0|0
  • <--<< bu kadar

0|0
    0|0
  • her ikisindede kendimim rahat ver relax. Kasmaya gerek yok kime ne faydası olucak sanki :)

0|0
    0|0
  • hiçbir zaman (::::

0|0
    0|0
  • ahanda bu gada

0|0
    0|0
  • 100/99

0|0
    0|0
  • sen kladar olamasam da yeteri kadar gerçekçiyim

0|0
    0|0
  • en kötü taraflarımı sergiliyorum

0|0
    0|0
  • buuuuuuu kadar :))

0|0
    0|0
  • aslında yohum ben

0|0
    0|0
  • Tamamen kendimim ...

0|0
    0|0
  • Şimdi düşündüm de sanalda daha gerçekçiyim :(((8

0|0
    0|0
  • yuzde 25 duuma gore yuzde 25 klavye delikanlisi yuzde 50 gercek

0|0
    0|0
  • Burada insanlarla uğraşmayı sevmiyorum, pek gülmüyorum vs.

Reel'de çok daha renkli bi' kişiliğim var. Karşımdakini dinlerim, çözüm bulurum, eğlenirim vs.

Neden?

Çünkü buradakilerin hepsi sanal. Hepiniz bana sol üstteki bi' X kadar yakınsınız. X'e bastım mı hepiniz gidersiniz ama reel, somut.

0|0
    0|0
    • X e bastın mı? Dur basma. Gitmeden önce şunu bilmelisin sen gitsen türevin kalır. o da 'F' dir.

Hey bee.. Hülyalara daldım. Kahve var mıydı?

• Kahve içmiyorum maalesef.

• burda gerçegim omeglede asla :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...