Zaten hep meraklı mıydı?

Beraberken beni çok kıskanırdı. Çevremi sürekli kısıtlardı. Sadece ikimizin olduğu bir boyutta yaşıyor gibiydi. Benim çevremde ondan başka kimse olmamasını istiyor, biriyle iletişime geçtiğimde sinir lüpüne dönüyor ama kendisi rahatına bakmak, gülmek eğlenmek istiyordu. Zaten şüphelendiğim için ayrıldım sevsem de. Onun da sevdiğine inanıyorum, fakat geçmişte. Çünkü..

Ayrıldığımız gün evinin önünden geçerken balkondan beni gördüğü gibi yanıma fırladı. Kolumu tuttu, bırakmadı. Herkes bize bakıyordu ama onun umrunda değildi. "Buraya geldiysen beni dinlemeden gidemezsin, konuş benimle, yüzüme bak, sesini duymak istiyorum, seni özledim, sana alıştım beni bırakma, çok vicdansızsın" diyordu. Yüzüne bakmadan yürümeye devam ederken sürekli "git, defol, bitti, güvenimi defalarca sarsmaan önce düşüncektin" diyordum. En sonunda "Peki tamam, Beni sevipp sevmediğini söylersen gidicem" dedi. En başta cevap vermeden yürümeye devam ettiysem de gitmesi için "hee evet evet" diyip uzaklaştım. O da evine geri döndü. Akşam faceye baktığımda ikimizin adının olduğu hesabın adını kendi adıyla değiştirmiş ve kız-erkek herkesi eklemişti. Ayrıca şifreyi değiştirdi. Ama aynısını ben yapınca suçlu ben oldum. "Umrumda değilsin, unuttum" dese de kıskançlıktan kudurdu.

Sizce inaına mı arkadaşlarını ekledi yoksa birlikteyken de meraklı mıydı çevresindekilerle rahat rahat takılmaya ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• ulen saifena tek yorum yapan benim banada verdiğin cevaba bah tüüüüühhh allah belaaıı vermiye seni gidi terbiyesiz iyiliksiz anlayışsız hayvan eti yemiş seniiiii:))

0|0
    0|0
    • Vejeteryan mısın :D

Ya öyle dememin sebebi az önce uçkur derdinde olduğunu düşündüğün çocuk bu yalvaran çocuk..

• Üşenirsin diyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...