Güneş lekeleri nasıl geçer?

Çok çirkinim suratımdaki güneş lekelerinden herkes bir hastalığın mı var? diye soruyor. ve annem bana çirkinleştin diyor. eee yazın güneş kremi sürmedim güneşlendim boşver bi'şey olmaz dedim sonuçları bu. güneş lekeleri nasıl geçer? bir de ten rengimi nasıl açarım?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• inanın hiçbir yan etkisi olmayan şu tavsiyemi uygulayın...cok faydalı olduğunu göreceksiniz ... karpuz hala var karpuzu kabukla kırmızı kısmından nasıl kesiyoruz . kabuk kısmını yani kırmızı kısmı alındıktan sonra beyaz kısım olan yeri yüzünüze yedirerek sürünüz . sabah ve akşam uygulayın bu uyugulamayı yarım saat beklettikden sonra yüzünüzü yıkayınız . farkı göreceksiniz yüzünüzdeki lekeler ve bir ton açık ve parlak bir ten ... farkı bana bildirmenizi rica ederim :))) .

not . yüzdeki siyah lekeler içinde son derece etklidir ..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunun için çok sayıda krem vb şeyler var, hadi onuda geçtik biraz araştır doğal yollarla yapılan kremlerde var, etkisini tam kaybettirmese bile baya azaltır, evde yapılabilcek doğal kremleri rahatlıkla kullanabilirsin...

0|0
    0|0
  • Güneş lekeleri geçmez maalesef.

0|0
    0|0
  • En iyisi doktora gitmen ve kimseye kulak asmaman

0|0
    0|0
  • cilt doktoruna git kimseyi dinleme başka bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• güneş kremi süreydin keşke ya.

0|0
    0|0
  • çilek yağı lekelere iyi geliyormuş ama kullanmadım denemekte sakınca yok güzel kokan bir nemlendirici sonuçta

0|0
    0|0
  • cildiyeye git kendi yönteminle geçiceğini sanmıyorum. su lekelerini kurulamadan güneşlendiğin için olmuştur

0|0
    0|0
Yükleniyor...