Sağlıklı Yaşam Ve Spor Hakkında Herşey?

Fitness Hakkında Kendi Bildiklerimle Sorularınıza Cevap Vermek İsterim. Bana Bu İşin %10 u Öğretildi. Geri Kalan %90 ı Kendim Deneyerek Araştırarak Öğrendim... Fakat Anladımki Şuana Kadar Bildiklerim Bu işin %20 si... Çeşitli Spor Salonlarında Antrönörlük Yaptım Yaklaş 5 Yıllık bir Deneyim Var

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ya 73 kilodan 56 ya dustum simdi yagim %23

Ama ya sorun su ki etim cok yumusadi boyle hamur gibi oldu sarkık oldu yani ben ne yapayim simdi buna?

0|0
    0|0
    • yağdan ziyade kastan verdiğin zaman kiloları bu durum ortaya çıkar en saglıklısı sarkan deri gruplarını uzun bir süre sıkıştırma antrenmanı veya biraz kısa sürede bir kaç kg alarak avücut açığını kapatarakda dengeleyebilirsin

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben 13 kilo verdim 65 kilodan 52 ye dustum kilomu korumak icin 52 kilo kalmak icin gunde kac kalori alirsam kilo almam ne yapmam gerek boy 170

0|0
    0|0
  • 5 yıl bıkmadan usanmadan. Sen? Hayırdır ya? Ben yataktan bile kalkmaya üşeniyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Güzel bir vücut ortalama ne kadarlık bir zamanda yapılır

0|0
    0|0
    • mükemmel beslenme disiplinli antrenman ve iyi uyku ile yagsız fit bir vücut ortalama 8 ayı bulur ama bu sporda hiç bir zaman süre verilmez haberin olsun süre veren hocadan uzak dur. kimse bilemez seni senden iyi

• Doğru söylüyosun abi eyvallah çok sağol bilgiler için

• gördükce cevap vermeye çalışıcam

• S. a ben spor salonuna yeni başladım boy 1.90 kilom nasıl beslenmeme lazım günde kaç yumurta tüketmem lazım?

0|0
    0|0
    • a. s kilo kaç?

• cümlemizden kardeşim. işte piyasanın durumu bu kendin öğrenmek zorunda kalıyorsun herşeyi... deneyip bulman gerekiyor okuman gereken fitness dergileri bilimsel yazılar vs...

• s. a reis musaitsen sorum olacakti. iyi aksamlar

Yükleniyor...