Kızların siyasilere bakışı nasıl?

Arkadaşlar ben siyasi bir partide görevliyim şuanda kız arkadaşım yok ancak elbet önümüzdeki günlerde olacak.Benim korkum önümüzdeki günlerde bir kız olunca benim aktif olarak siyasette olduğumu öğrenirse tepkisi nasıl olur?Benden uzaklaşmasını sağlarmı?

bayan arkadaşlarımın yorumlarını bekliyorum aktif siyasetteki bir erkekle olurmusunuz? olmazsanız neden?

0|0
142

En İyi Kız Görüşü

• benimle aynı görüşteyse sıkıntı yok

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• goruslerimiz ayniysa ben de onunla birlikte katilirim

1|2
    0|0
  • aksine siyasetle ugrasan erkekler hep dikkatimi cekmistir. hayati ezbere yasamayan ,arastiran, tv yada pc ye hapsolmamis, kitaplarla ilgili, toplumsal sorunlara karsi duyarli, hayati araba kizlar ve spor dergilerinde yasamayan, idealist olmali

0|1
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum ancak boş insanlar sanırım daha cezbedici geliyor bazılarına.

• sanirim oyle..gencligin yasam tarzi hayat bos yasa ve cos! sorgulamayan bir milletiz maalesef

• Malesef.

• bende siyaSETle çok ılglym sevglmnde ılglenmesını ısterm. ama ilglnmeyen kz ıstemez dıe de bısey yok.

0|1
    0|0
  • Bende aynı görüşteysem hiiiç sorun olmaz :)

0|2
    0|0
  • Benle konusurken siyaset yapmazsa sorun yok.Cok sıkıcı!

1|1
    0|0
    • Sen de haklısın

• Uluslararası ilişkiler:/

• Mülkiye ise çok çok iyi bir bölüm bence sevinmeli ve gurur duymalısınız.

• mantıklı bence

0|0
    0|0
  • apolitiklerden iyidir

0|1
    0|1
  • Olurum. Zaten ben de siyasetin içindeyim diyebilirim :) Özelden mesaj atar mısın merak ettim hangi parti?

1|1
    0|1
    • Bilmiyorum heralde bana ras elmiyor siyasetle uğraştığımı öğrenen yavaştan uzuyo :)

• Konya teşkilatı

• Anladımm

• kısmet.

1|1
    0|0
  • aktif siyaset derken genclik kollarında tırt bir sey misin?

0|1
    0|0
    • Bir amaç uğruna bir şeyler yapılıyosa 'tırt' dediğin şey aşağılamaktan ötesi değil. Gençlik kollarındaysa ve devamlı içlerindeyse aktiftir. Bu kadar basit.

• ne demek:) benim düsüncem bu ama sen mutlu isen problem yok.

• Çoğu dediğinizde haklısınız.Bu yüzden bu güne kadar çok istememe rağmen hiç siyasete bulaşmamıştım 2009 da bulaştım :) ama düzen partilerine değil

• benden uzak dursun yeter.

0|0
    0|0
  • cidden hangi partidensin merak ettim :)

0|0
    0|0
  • benimle aynı siyasi görüşteyse pek sorun olmaz ama siyasetle uğraşan bir sevgilide istemezdim sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kesin akplisin lan

1|0
    0|0
  • aktif siyaset diyince sbebpsiz güldüm lan

0|0
    0|0
    • Gül lan sana gülmek :) Belediyeyi alacaz haberin olsun :))))

Yükleniyor...