Sevgilimin ablasının söyledikleri hakkında ne düşünmeliyim?

meraba. bugün seğilim evine aradım,ablası açtı telefonu. biraz sohbet etdık. bana-kardeşinin şimdiye kadar hiç kimi sevmediğini söyledi. ona beni de mi sordum. oysa bilmiyorum,onu anlamıyorum dedi. ablasına-bilmiyorum ona inanınmı sordum. oysa bilmiyorum bu senin işin söyledi. şimdi arkadaşlar naapıcam?ablası iyi biri,benimle çok iüi konuştu. lütfen yardım edin.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben habil.Yazdıklarımı lütfen dikkatli oku ve düşün ;

-Lütfen panik olma, panik halini üzerinden atarak rahatla.Mümkünse bolca derin nefes alarak beynine oksijen doldur.

-Kaybetme korkusuna kapılmışsın, lüzümsuz endişeyi bırak. Kendine güven.Politik davran, bekle...

-Sen arkadaşını ne kadar katbetmek istemiyorsan o da enaz senin kadar seni kaybetmek istemiyor emin olabilirsin.

-Kadınların kıskançlık duygularına engel olunamaz.Bir bayan olarak zekice davran, sende bilirsin ki ilişkilerde akıllıca sabır ve sakinlik o ilişkilerin kalıcılığında oldukça önemlidir.

-Kadınca oyunlara pabuç bırakma.

-Bu durumu bir fırsata dönütşür.Bu sayede ilişkinizi test etme,analiz, gözden geçirme ve beyin cimnastiği yapma fırsatı eline geçmiş bulunmaktadır, kolay gelsin; hadi göreyim seni...

- Yazdıklarımı sana nasihat olarak algılama haddim değil, sana küçük bir yardımdan ibaret..

-Konunun iç yüzüne tamamen vakıf olmadığım için daha derinlemesine tahlil yapamıyorum kusura bakma.

- Herşeye rağmen baktın olmuyor...bunalıma girmiyosun adam gibi düştüğün yerden kalpıp insan gibi yoluna devam ediyorsun.Allahın adaletine de güvenmek lazım canım.Etme bulma dünyası. Eden Bulurmuş.Ye iç keyfine bak, ümitsiz olma...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• önce Türkçeyi öğren sorudan çok bişey anlamadım.sonra ablasını takma kafana her erkek her aşkınıpaylaşacak diyebişey yok. geri kalan herşeyi anlatabilir ama akşlarını anlatmaz.

1|0
    0|0
  • abla yanına dil bilgisi kitabı al öyle yaz bu soruyu nolur.

1|0
    0|0
  • hangi dil bu yazdığın,hiç bi şey anlamadım?

1|0
    0|0
  • engin türkçemle tercüme edeyim.: yani diyo ki ablasının sözüne inanıpta mı hareket etsem :)))

0|0
    0|0
  • Ablası haklı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hııı

0|0
    0|0
  • of ne kdar saçma sapan yazmışsın yaaaaaa anlıcam diye 5 kere okudum ilk türkçe kursuna git,sonra biriyle çık

0|0
    0|0
  • Anlamadm ki sorunu yavrucum..

1|0
    0|0
Yükleniyor...