Boks mu daha iyidir tekvando mu?

Sizce hangisi daha etkili boksmu tekvandomu bir boksörmü daha iyidir yoksa tekvandocumu ve hangi sporu yapan daha fit olur

0|0
12|31

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• ben boks yapmak isterdim

0|2
    0|0
  • Boks

0|0
    0|0
  • Boks bence

0|0
    0|0
  • Boks 🙆🙆🙅🙋

0|0
    0|0
  • ben 6 yıl boksla uğraştım o yüzden boks diyorum. taekwando insanı çok yoruyor ama boyunun uzanmasını istiyosan taekwandoya git

0|0
    0|0
  • Boks 💪👊

0|0
    0|0
  • boks cok iyi bende istiyomda annem izin vermyio

0|0
    0|0
  • tekvando daha iyi

0|0
    0|0
  • boks iyi bence

0|0
    0|0
  • taekwondo forever

0|1
    0|0
  • boks da iyi ya tekvandoda adamgibi hareketler yok

0|2
    0|0
    • hangisinde

• tekvandoda bi arkadaşım gitti tekvandoya kızı ben dövebiliyorum boks da iyi kuzenim gidiyodu madalyalar felan aldı fiziğide on numara yani

Erkekler Ne Diyor 31

• Boks. Özellikle dar alanda avantajını çok iyi ortaya koyar. Fit olma sporcuyla alakalı.

0|2
    0|0
  • tabiiki taekwando,vucudunun heryeri çalışır,boksta yag bıdonu olur cıkarsın,burnunun yamulmasıda yanına kar kalır

0|1
    0|0
  • boks

0|2
    0|0
  • boks yapmadım ama taekwando yaptım ( yeşil) ama şuan favorim ninjitsu.ve türkiye de bunu yapan ve öğreten tek kişi ile tanışma şansına erdim.vaktim olsa eğitim almak isterim sensei ercan şarbat

0|1
    0|0
  • Neden ergen gençler dövüş sporlarına aşırı bir ilgi gösteriyor? Ben de öyleydim. Yıllarca aptal aptal boks salonlarına gittik gittik geldik. Sonunda ne oldu? Hiç. Bence sen daha faydalı birşeyler yap. Boşver dövüşü. O vakti kızlarla harca, kızlarla takıl. Ha eğer bu benim için bir hastalık, yapmadan edemem diyorsan bir dövüş sanatına başla. O dövüş sanatının bütün inceliklerini, geçmişini, ustalarını, özel tekniklerini öğren. Boks çok dan dun vurdum seni eyoo eyooo bi spor.

0|1
    0|0
    • ben dövüş sporlarına fazla bir ilgi duymuyorum bu soruyu merak ettiğimden sordum benim asıl sporum atletizmdir

• Boks

0|0
    0|0
  • ben thai yapıyorum onun dışındakiler hikaye savunma falan yok hep kural üzerine kurulmuş sporlar gerçek hayatta bi işlevselliği yok. thai de direk dalıyosun kafa göz :)) yanlız bünyenin sağlam olması lazım iyi dayak yiyosun hocalardan haberin olsun :))

0|0
    0|0
  • Boks ve Taekwondo Kıyaslanmaz.

0|0
    0|0
  • birinde her yer çalışıyor diğerinde sadece bacak muay tai hepsinden daha iyi

0|1
    0|1
  • Taekwondo gösteri sporu sert değil. Boksta direkt kırmayı öğreniyorsun.

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişiyo ben ikisinede gittim beğenmedim sende git derim ya da araştır hangisi kafana daha çok yatarsa ona git. Savunma olarak hangisi daha iyi diyorsan hangisine daha çok çalışırsan o daha iyi olur :)

0|0
    0|0
  • tekvando daha az zararlı beyne daha az zarar veriyor. izlemesi açısından da bence tekvando

0|1
    0|0
  • Ben Taekwondo yapıyor faydası var karşına kim gelirse gelsin çok rahat savumursun kendini bu konuda rahat ol ve Taekwondo ya git bence

0|0
    0|0
  • tekvando iyidir. hem kollar hem ayaklar, boks'ta sadece eller. :D

0|0
    0|0
  • ben 1 yıla yakın boks yaptım faydası çok sonra bir mühlet bıraktım güreş tekvando derken baktım en iyisi boksmuş 2 gün sorna boks salonuna gitcem geri döncem tavsiyem kesinlikle boks vucudunda gelişir...

0|0
    0|0
  • Kasları nasıl kullandığınla alakalı

0|1
    0|0
  • Bence bütün bedeni çalıştırması bakımından tekvando

0|0
    0|0
  • Boks.

0|0
    0|0
  • Taekwando :D

0|0
    0|0
  • kıngboxu öneririm eger başlayacaksan

0|0
    0|0
  • Adamına göre değişir.

0|1
    0|0
  • Boks tabi ki

0|1
    0|0
  • Wushu

0|0
    0|0
  • ikiside uzun vadede insana kalıcı zararlar verebilen spor dalları.

0|0
    0|0
  • BOKs

0|0
    0|0
  • Boks

0|0
    0|0
  • fit olmak için tekvando tabikide ama en etkilisi Kick Box

0|0
    0|0
  • taekwon do