Erkekler plajda karın kası olan, kol kası olan bir bayan görseniz ne tepki verirsiniz?

Hadi her erkek ne tepki vereceğini söylesın çünkü bu sene cok ıyı hazırlandım yaza. Sporla iç içeyim baklava yaptım resmen sizin görüşünüz nedir?

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Michelle Lewin gibi olsa aboooooo gerçi kıskanırdım ben de senin dediğin gibi olsa valla ne diyim gider tanışmak isterdim beraber antreman falan

0|0
    0|0
  • "pşşt , pşşşt hepsi senin mi yavrum? " :P

0|0
    0|0
  • çok hoşuma gider kolları bacakları sarkıcağına göbeği olcağına baklavsı olsun =D

0|0
    0|0
  • bütün çekingenliği bir kenara bırakıp onu izlerdim uygun bir anda konuşmak isterdim ama ben yapamam tabi bunları kızı görünce ayıp der önüme bakarım

0|0
    0|0
  • Kendimden gerçekten utanırdım.

0|0
    0|0
  • Hic bir tepki vermem yani. Plajda dikkatimide çekmez bence.

0|0
    0|0
  • Begenirim hosuma gider

0|0
    0|0
  • t. b ederım keske herkes senın gıbı olsa

0|0
    0|0
    • Yiyip yatanlardan nefret ederı hatta her arkadasımı spora teşvik ediyorum ama dinleyen yok.

• Bu beni döver

0|0
    0|0
  • Bu sitede en cok ben gormusumdur eminim. yakisani var yakismayani var degisir

0|0
    0|0
  • ikiside aşırı bir abartılı olmazsa ki karin kasi +1 yapiyor her kadını

0|0
    0|0
  • Gel bir belimi kıtlat derim.

0|0
    0|0
  • Helal olsun derdim.

0|0
    0|0
  • Beğenmem

0|0
    0|0
  • hoş olur

0|0
    0|0
  • Amannn tanrımmmm didimm:)

0|0
    0|0
  • Sıkı karnı olan kız iyi olurda kol kasını abartmaman lazım

0|0
    0|0
    • Kol kası zaten bayanda pek hoş durmuyo. Sadece sıkı kollar yeter :D Karın kasına cok yoğun olarak ağırlık verdım ve çok verımlı sonuclar aldım.

• Karın kası çok yakışıyo bayana sıkı kollarda ayarında olduğu sürece hoş durur çalışmaya devam et azmini sevdim ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...