Yalnız ve yakışıklı bir erkek niye itici geliyor kadınlara?

Yanlız ve yakışıklı bir erkek niye itici geliyor kadınlara ? İlla altında birşey arıyorlar

0|0
22|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü yalnız kurtları çözemezler. Ne zaman ne yapacağını kestiremezler. Bu da onları korkutur. İnsanlar her zaman bilinmeyenden uzak durmuşlardır. Birde uğraşmak istemezler. Bilmediği bir soruyu çözmektense cevap anahtarı aşağıda verilmiş soruyu çözmek daha kolay gelir.

Sen zor ve cevabını bilmedikleri bir sorusun. Tamam, fazla puan verebilirsin fakat onların derdi en düşük notla sınıfı geçmek. O yüzden seni tercih etmiyorlar. Fakat evlenme çağları geldiği zaman hepsi senin peşine düşecek. Bu seferde sen tek tek kullanıp atacaksın hepsini.

0|2
    0|1
    • Vayy çözmüşsün işi , iyi biliyon :)

• Vallahi aynılarını bende yaşadım kardeşim hep yüz vermeyince oluyor bunlar ve ilgilenmediğin zaman birşey arıyorlar sende mutlaka ve dedikodun çıkıyor

• bence sadece kadınların kendılerıne güvensisliğinden kaynaklanır ya bırı elimden erkeğimi çalarsa :)

Kızlar Ne Diyor 22

• altında şöyle bir şey aranır ' bu cocuk kesın benı kendıne bağlarr uzak durayım ' bu yuzden ıtıcı gelıyor denılırr. Halbukı alakasıı yoktuur aksıne cekııcı gelırr

0|0
    0|0
    • Aynen hep dış görünüşe bakıp aldanıyorlar işte

• yooo itici gelmiyo. sadece uzun süre yalnızsa ve bir kız gördüğünde duyguları depreşip yılışıklık başlarsa itici gelir tabi

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey olamaz çünkü bir erkek yakışıklıysa kesin sevgilisi vardır kural gibi bir şey olmuş artık .. Kadınları bilmiyor gibi sormuşsun biz her şeyi merak eder ve altından bir şeyler ararız

0|0
    0|0
    • Birincisi niye illa sevgilisi var kuralı oluyor düşüncede ve niye altında birşey arıyorlar illa ?

• Niye böyle karaktesizlik var ilginç yani

• Herkes ister kendide olmayanı.. Ama olmayınca da olmuyor işte

• kime itici geliyormuş

0|0
    0|0
  • yoo ne alaka?altında bişey aramak dediğin şöyle olur:geçmişte çok kızla çıkmıştır bu düşüncesi vardır ama karşındaki kız kendisine güvenmediği için bu durumu aşamaz ve sana yanaşmaz bile...

0|0
    0|0
    • Eğer öyle birisi değilse yani bunu hissedebiliyorsa baktığında bile , yinemi uzak dururlar

• Anladım kendime bi bakıcam kusurum neymiş , ne zannediyormuşum kendimi

• bak bakalım ;)

• İtici geldiğini kim söyledi? Böyle genellemeler yapmayalım.

0|0
    0|0
  • bana da itici geliyodu hep ama benim hayatımda böyle biri oldu anladım ki tek dertdi belde aşağıymış.. herkez aynı olmaz tabii ama yine de kızlarda bu tarz bi düşünce uyandırabilir

0|0
    0|0
    • Jigoloysa bilemem ama öyle birşey yok

• Evet çünkü ister kabul edin ister etmeyin böyle erkeklerin egosu boyunu aşmış oluyor.

0|0
    0|0
  • genelleme yapılırsa yakışıklılıgından başka nesi var sorunu. insanı konusmak, hal ve hareketler güzellestiriyor illaki yakışıklı yetmiyor:)

0|0
    0|0
  • Herkese itici geliyorsa bence sorun sende.

0|0
    0|0
    • Evet bendedir kesin , ben niye kız arkadaşım olmuyor diye anlaşılmasın yanlız

• kim demiş itici diye alla alla şahsen bence gayet hoştur

1|0
    0|0
  • ilgisini çekmediysen normaldir kadın bu bahane arar durur

0|0
    0|0
    • Peki öyle birşey düşünmese bile , normal arkadaş , az tanıdığı biride olabilir yine bahane arar mı

• Onların düşündükleri işte , kafama takılıyor sadece

• kesinlikle katılıyorum :) kimkibu

• beri gelsin

0|0
    0|0
  • Caps ver caps

0|0
    0|0
  • benim baya hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Normal...

0|0
    0|0
  • Niye itici gelsinki?

0|0
    0|0
  • Bana hiç de itici gelmiyorlar.

0|0
    0|0
  • kim demiş onu

0|0
    0|0
  • Bana itici gelmiyor aksine ama başkasını bilemiyeceğim.

0|0
    0|0
  • Saçma niye itici gelsin ki.

0|0
    0|0
  • kesin bamyadır diye düşünüyorum.

0|0
    1|5

Erkekler Ne Diyor 14

• itici gelmez bee bu bayanlar değişiktir hepsi aynı olmadığı için farklı düşüncelere bürünürler senin sorunun başka bence?

0|0
    0|0
    • Bende onu düşünüyorum işte , yardım istiyorum

• Ben paylaştıracam onları en sonunda

• anlarsın aslında bunu bi şey ararlar altında yanii belkide öyle sanarlar... ama itici gelmez tam tersiii

• 'Bu yakışıklıdır, bakan çoktur, kızlarla muhabbeti çoktur, bana bakmaz' vs. vs. gibi nedenlerden dolayı. Ben de tipsizim bana bakmıyorlar. Hadi tipsizim o yüzden bakmıyorlar ama yakışıklı olmak da suçmuş bunu da gördük iyi mi ..

0|0
    0|0
    • Daha fazla suç emin ol

• Aynen ben ne aşkı meşki , menüyü istemeden sipariş vericem artık :)

• Bu iyiydi müdür :) Haklısın :)

• yalnız ve kendini yakışıklı sanan erkektir o olm

itici gelmez yakısıklı erkek, en fazla cekingen davranırlar la bu numara yapıo saman altından hatun götürüo derler

0|0
    0|0
  • itici degil de belki çekiniyorlardir

0|0
    0|0
  • TÜRK KIZI bunlar. TÜRK kızı RAKI gibidir. Su ister, buz ister, peynir ister, kavun ister, isterde ister ...

0|0
    0|0
  • Kendisine bakmıyorsa normaldir :D

0|0
    0|0
  • cok dogru bir soru ve iyi bir tespit bende aynı sorundan sikayetciyim

0|0
    0|0
  • onu kim söyledi? :))

0|0
    0|0
  • Yalnız erkeği bilmem ama yakışıklı bir erkek bir kadına itici gelmez.

0|0
    0|0
  • Özgüveni yüksek görüyorlar ve kadında eziklik duygusu uyanıyor.

0|0
    0|0
  • kaprislerindendir belkıde :)

0|0
    0|0
    • Ondan olma ihtimali üzerinde yoğunlaşıyorum

• Onlara hiç girmeyelim aman aman :)

• onların kuruntusu..

0|0
    0|0
  • "Kesin sevgilisi vardır"

0|0
    0|1
  • Bende öyleyim , kızlar yoo hiçte itici değil demeyin kendinizi kandırmayın !

0|1
    0|1
Yükleniyor...