Evde spor yapanlar bakabilir mi?

ne kadar zaman harcıyosunuz neler yapıyosunuz programınızı yazabilir misiniz? ben bikaç gündür yarım saat 1 saat arası yapıyorum hızlı kilo vermek için neler yapmak lazım?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• haftada 2-3 kez yapıyorum en az 25 dakika
    bu kadının videolarını takip ediyorum, tavsiye ederim
    https://www.youtube.com/user/danzalycksele/videos
    hızlı kilo vermek için sporun yanında az yemek ye ve ambalajlı ürünleri çikolataları hayatından çıkar :D

0|0
    0|0
    • spor yapınca boşa gitmesin diye pek yemiyorum zaten çikolata falan :) teşekkürler bakıyım ben de

Erkekler Ne Diyor 4

• ben salona gidenlerdenim bence yazıl gaza getiriyor salon daha iyi oluyor :)

0|0
    0|0
  • GREYFURT SUYU İÇ SABAHLARI... AKŞAMLARIDA YOĞURT YE

0|0
    0|0
    • sabahları ekşi yemek mideye zararlı ben de bir ara elma sirkesi içerek kilo vermiştim ama sonra zarar verdi.

• sen bilirsin

• oglenleri ne yapacak

• zaman yok

0|0
    0|0
  • Salon gibisi yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben evde yapiyorum ama herseyim var agirliklarim filan. Fitness blender diye bir sayfa var, onlarin videolarini yapiyorum yani aslinda onlarin programlari

0|0
    0|0
    • benim de var ağırlık filan ip de atlıyorum başka şeyler de alsam diyorum da pek bilgim yok danışmak istedim:)

• ben ciddi kilo verdim evde yaparak, fitnessblender. com sayfasina gir onlarin yuzlerce videosu var, agir cardio yapman lazim ama duzenli bir sekilde

• yabancı site ama hiç bişey anlamadım:)

• Bazen evde aerobik yaparım ama insan salona yazılınca para verdiğinden doğal olarak yapıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...