3 Temmuz öncesi fenerbahçe kadrosu mu, şimdiki Fenerbahçe kadrosu mu?

Arkadaşlar sizce 3 temmuz öncesi ve Emenikeli Fenerbahçe kadrosumu daha iyiydi yoksa şimdi Fenerbahçe kadrosumu daha iyi?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• 3 Temmuz öncesi daha iyiydi ama o zamanda bu Galatasaray yoktu şimdi GS baya güçlendi ama bu kadromuzda çok iyi o sezon biz kenetlenmiştik şampiyonluğa şimdi o hava yok malesef Galatasaray çok iyi kitlendi şampiyonluğa bizimde o havayı yakalamamız gerek öncelikle teknik ekibimze destek çıkmamız gerek.

0|0
    0|0
    • 3 temmuz öncesi Fener olsaydı gs'ye ancak 2.lik düşerdi,şimdiki kadro bile çok çok daha iyiyken gs'den o oturmuş ve takviyeli takım rakipsiz olrdu.

• Vallahi yalan söyleyemiyim ancak şu anda Galatasaray bizden daha iyi top oynuyor bizimkiler ise biraz korkak oynuyor aykut gol atınca takımı geriye yaslatıyor sinir oluyorum buna ama o na rağmen destek çıkmamız lazım şampiyonluk için Zico dönemindeki kadromuzda iyiydi

• 3 temmuz öncesi Fener gs'den kat kat daha iyi top oynuyordu.

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 9

• 3 temmuz öncesi tabiki ya emenike lugano santos niang emre off

0|1
    0|0
    • hala içimde dert o takımı doya doya izleyemediğim için,öyle oynuyolardıki diyordum yani fener hayatta kaybetmez bu maçı diye,zaten o kadro dagılmasaydı 3-4 sene ambargo koyardık.

• Ama şimdki kadromuzda çok iyi kadro,yine ligin açık ara en iyi kadrosuna sahibiz.

• araba kendi kendine gidiyor şuan iyi bir şöför olursa avrupada başarılı oluruz bence

• hasan alı yerıne santos egemen yerıne lugano bıenvenu yerıne emenıke sow yerıne nıang emre gıttı topal dıyelım yanı eskı kadro daha iyi sımdıden onların yerıne rahtlıkla oynaıtrsın krasıc faln yedk şu an zaten kuyt var bı

0|0
    0|0
  • Tabiki de 3 temmuz oncesi kadro... Volkan-gokhan-yobo-lugano-andre santos-topuz-emre-lassana diarra yada sissoko-niang-alex-emenike... nihat ozdemir 3 temmuz olmasa lassla anlasmıstık demıstı ona dayanarak yazdım diarra ısmını

0|0
    0|1
    • Biliyorum kardeşim lasss geliyodu zaten iki isim konuşuluyodu ya lass yada lucho gonzalez geliyodu,o kadroyu doya doya izleyemedik,lige çok rahat 3-4 sene ambargo koyardık.

• Aynen benim gibiymişsin,hergün hadi açıklansın lass yada lucho diye sabırsızlanırdım,diğer takımlardan umrumda değildi biliyodum müthiş kadromuz vardı ve 3 temmuz ntvspor'da sabah alt yazı aziz yıldırım göz altına alındı ve o müthiş kadro yok oldu,12 eylül darbesinin Fenerbahçe'ye yapılan şekliydi 3 temmuz.

• malesef..ama saunkı kadromuzda gayet ıyı.takıma guvenıyorum ama aykut beyın sıstemıne guvenmıyorum..Herseye ragmen FENERBAHCE...

• alex sin olmadığı kadro benim için her türlü aynı...

1|1
    0|1
  • 2 ay sonrakı kadro

0|1
    0|0
  • şimdi ki kadro daha sağlam

0|0
    0|0
  • 3 Temmuz öncesi, Niang , Emenike, Santos, Lugano , Emre ,(Alex!)...

0|0
    0|0
    • Hala unutamıyorum o kadroyu ve oynadıkları futbolu o takım dagılmasaydı gs değil bütün takımlar birleşse yine şampiyon olurduk açık ara.

• önceki kadro

0|0
    0|0
  • 3 temmuz öncesi tabiki. avrupada yarı finale çıkan kadro

0|0
    0|0
    • Harbiden kardeşim yaaa o kadro dagılmasaydı Lig 3-4 sene ambargo koyar avrupa'da çok başarılı olurduk allah kahretsin sizi cemaat :(.

• feneri sahada yenemediler anca saha dışı oyunlarla yendiler hacı

allah belalarını versin

gördük zorla şampiyon yaptıkları cinconu sahasında braga denilen isimsiz bi takıma yeniliyo .

• Üstüne şişirdikleri balon gs Geçen sene bile son maçta zor popoyu yırtıp berabere kalarak şampiyon oldu o kadro olsa gs anca 2.lik için yarışırdı,şerefsizler müthiş bir takımı yokettiler resmen.

Yükleniyor...