Yardımcı Olur Musunuz?

Ben fitness'a gitmeyi düşünüyorum ve sporcu fiziğim olsun istoyorum fitnesstan kaç ay içinde sonuç alırım vucut şeklim kum saati bu arada :)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 2.5 ayda falan vücut olacağını sanıyosan hiç başlama derim, hayal kırıklığı yaşarsın. jen selter 4-5 senede yaptı o fiziği, spor devamlılık ister ve dışardan göründüğü kadar kolay bir olay değildir. soruna gelecek olursan kafadan 1 seneyi gözden bir çıkarman lazım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle beslenme çok önemli spora gidiyorum kafasında olup abartı yiyen birçok tanıdığım var. spor istediğin forma girince birakmamalisin aksi takdirde yine alabilirsin. düzenli bisiklet sürüsü yapın ve spora bahane uretmeyin 3 4 ay gibi surede ciddi kilo kaybeder sağlıklı olursunuz.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler bende tam tersi oluyo spor yapınca iştahım kesiliyo :D yemek yemek aklıma bile gelmiyor

• Oda yanlış yemen şart :)

• en az 6 ay istediğin seviyeye gelmen için ve bu işte en önemlisi hiç bir zaman düzenini bozmaman spor özveri ister

1|0
    0|0
  • Düzenli spor ve dengeli beslenmeyle 6 ay gibi bir sürede istediğin sonucu alırsın diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • 1 yıl bacı

1|0
    0|0
    • 20 günde 9 kilo veren insanım ne 1 yıl baklava yapmicam ki vücutta fiziğimi sekillendircem sadece

• Ben hergün 2 saat gidiyorum tam kondisyon :) sporcu bir fizige sahip olmak istiyorsan basla fitness e bakalım kendinde anlarsn ne zaman sekil alabilecegini

• Teşekkürler yorumun için 2,5 ayda inşallah başarabilirim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• eğer kum saati isen çok zor olmaz spor dahası vücut yapmak devamlılık isteyen bir şey spora başlayıp devam etmeli aynı zamanda beslenmene dikkat etmelisin koşu bandı bisiklet kol bacak squat plates çalışıp kusursuz bir vücuda sahip olabilirsin yaza fit girmek için iyi bir başlangıç olucaktır ;)

1|0
    0|0
    • Teşekkürler yorumun için 2,5 ayda başarabilirmiyim sence :)

• rica ederim :) alışma süresi 3 haftadır düzenli ve inanarak yaparsan kesinlikle sonuç alırsın :)

• Senin boy kilo orantina bağlı metabolizmana ve düzenli şekilde gitmene bağlı buradan bir şey diyemeyiz

1|0
    0|0
    • 20 günde 9 kilo veren insanım ben :)

Yükleniyor...