Fitness yapanlar bir bakabilir mi?

merhaba arkdaslar. ben 6. ayıma girdim fitnessta. bugün programım değişecek. baya araştırdım falan sizede bir danışmak istedim. hoca seçimini ben yapmıyorum spor salonunda randevu aldım hoca ile görüşmek için rastgele biri gelecek. Sizce definasyon dönemine girmeli miyim? veya hacim üzerine devam mı edeyim? veya aklınızda ne varsa söyler misiniz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yaz gelmek üzere eğer yeteri kadar hacım yaptıysan definasyona gir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaz dönemine doğru ver coşkuyu olmalı eğer vücudun hazırsa hocadan izin alıp başla definasyona.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yaza yaklaşıyoruz definasyon dönemine girmeye başlıyor millet yavaş yavaş definasyona. Senin vücuduna bağlı sağlam hacim aldıysan define olmaya başlayabilirsin, ama henüz almadıysan hacim için çalışmaya devam...

0|0
    0|0
    • Hacım aldıgımı anlayamıyorum ya :D öyle gögsüm fazla yok ama kollarım iyi

• ben clean bulk yaptığım için hacim almak için sürekli devam ediyorum definasyona gerek duymuyorum.. sende bu çok yağlanıp şişmediysen hacim için devam edebilirsin bence

• hacim kalayım o zaman ya

• Istedigin vucut? Ve aldigin hacim seni tatmin eder mi? Definasyonda hacim kaybi yasayacaksin Bunun cevabi en iyi sende yani

0|0
    0|0
    • 192 boyum var. kilo 87. Göğüslerim fazla büyük degil ama kolumdan falan memnumum. Hacim kaybı çok yaşar mıyım?

• erken define olursam daha hacim alamaz mıyım :D Aynen spor sabır işi

• Zor buyumek icin önce bulk olman lazim

• Ben yeni başlıyıcam bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...