Fitness hakkinda bilgisi olanlar?

Yaklasin 75 kiloyum haziranda fitnessa baslicam ramazan ayina kadar. Ramazanlikta gitmicem oruc tutuyorum diye. Ramazanliktan sonra tekrar okul acilana kadar fitnessa gidicem. Yaklasik 75 kiloyum. Bu zaman cercevesinde yaklasik kac kilo veririm? Hergun gitmeye ya da haftada 5 gun gitmeye gayret edicem.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Vücudun hızlı kilo veremiyorsa ayda 2 kilodan 10 kilo verirsin, ayda en fazla 4 verilmesi sağlıklı, eğer 4 verirsen 20 kilo verebilirsin ama fitnessın yanında diyet de yapman lazım.

0|0
    0|0
    • Yapicam zaten canim tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• Bak işte sizin hatanız bu. Zannediyosunuz ki bir süre var ve o süre içerisinde bu kadar olcam şu kadar olcam.
    Her insanın vücut yapısı bir değildir.

1- Hızlı kilo alır , zor verir.
    2- Hızlı kilo verir , zor alır.
    vs vs.

Süre belirlemen yanlış.
    Sonuçta herkes aynı şekilde çalışmıyor.
    Ben ağırlığın altında ter dökerim örneğin. Sen 2 yapar bırakırsın. Sonra benimle aynı vücuda sahip olmak istersin neden olamadım halbuki aynı zamanda başlamıştık gibi düşünürsün.

Kan grubundan sana diyet listesi çıkarabilecek kadar iyi bir hocayla karşılaşırsan kısa sürede farkı görürsün.

3 ayda kendin , 6 ayda karşıdan farkedilirsin.

1|0
    0|0
  • Anacım sen her gün günde 2 saat kardiyo yapsan bile eve gittiğinde çikolata yemeye, akşamları yatmadan önce yemek yemeye devam ettiğin sürece yaptığın spor bi' sike yaramaz..

0|0
    0|0
  • eşorfmanlı şevket hocaya sor

0|0
    1|0
  • bu işin %80 i beslenme eğer harfiyen uyarsan hedeflediğin kiloyu verirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• zumbaya git önce istersen
    çünkü çok fazlalık var
    sonra fitnessla sıkılaşırsın

0|0
    0|0
    • Boyumda 167. Zumbayi sevmem diye dusunuyorum

• 10 verirsin rahat. Ama boğazını tutarsan

0|0
    0|0
    • 15 olmaz mi

• Olur kanka 13 civarı falan iste. Ama kaçamak yapmadan, bir de aç kalmadan yaparsan

• Pazarlik yapiyorum bide :D peki tesekkurler canim

Yükleniyor...