Bugün benim doğum günüm ama... Böyle bir ruh hali içinde olsaydınız ne yapardınız?

Değerli arkadaşlar Bugün benim doğum günüm..kendimi hem sevinçli,hem hüzünlü,hemde yanlız hissediyorum..kısa bir süre önce sevdiğim insanla yollarımıızı ayırdık...hayat bana bomboş geliyor..böyle bir ruh hali içinde olsaydnz ne yapardınız?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Saglıklı nice yıllara,kutlu olsun,insan yalnızlıgı kendi seçer,boş ver kafana göre takıl,değişik aktifitelere katıl gez,dolaş,keyfine bak,

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Pasta yerdim link kutlu olsun :)

1|0
    0|0
  • Sevdiklerinle beraber nice mutlu senelere

1|0
    0|0
  • Oldum ama bişey yapmadım salladım hayat devam ediyor yoluma baktım...

0|0
    0|0
  • Doğum günü kutlu olsun neden hayat boş gelecek, ondan önce nasıl yaşıyorsan madem şimdi de aynı eskisi gibi yaşayabilirsin

1|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun hediye veremesemde samimi bir öpücük gönderiyorum sana yaşlanıyorsun ama yapacak bişey yok mutlu olmak lazım Daha nice senelere

0|0
    0|0
    • :D:D TŞKLER

• ne tür heidyeler seni mutlu eder mesela sana bi hediye gönderebilseydim neler olabilirdi?

• düşünmen yeter saol..

• doğum günün kutlu olsun umarım hayl ettiğin herşey gerçekleşir. umarım hep gülümsersin.

0|0
    0|0
    • çok saol güsel dileklern için:)

• ne demek bunları hakettiğinizi düşünüyorum. kadınlar gül gibidir. etrafına hep mutluluk verirler sizde gül gibi sürekli canlı kalınki etrafınızdakiler de mutlu olsun

• Nice senelere boşver hayat bu nerde çokluk orda ..kluk demişler... Kafanı dinle:) Robinson- Cuma ne yapsın yani

0|0
    0|0
  • iyiki doğdun mutlu yıllar

0|0
    0|0
  • ıyıkı dogdun

1|0
    0|0
  • nice mutlu yıllara önüme bakarım anımı yaşarım...

0|0
    0|0
  • nice mutlu yıllara,o ruh halini çok iyi bilirim bende yaşamıştım ama hayat devam ediyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ruh halini bilemicem ama mutlu yıllar şekerim :)

1|0
    0|0
  • En kötü günün böyle olsun bundan sonraki hayatın hep güzel olsun iyiki doğdun..

1|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun boşver canım inan hiç takmaya deymiyor daha iyisini bulursun

0|0
    0|0
  • iyki doğduun gizli iyki doğdun iyki doğdun iyki doğdun gizlii :) sesim güzeldir şarkı patlattım

1|1
    0|0
  • ya boşversene. hayat üzülmek için çok kıymetli her saniyenin tadına varmak lazım. geriye dönüp baktığında hüzünlenerek geçirdiğin anlara hayıflanmaktansa zevkine varmak en güzeli. giden gider ki yenisi gelsin ;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...