Kapat

Kendimi yeni bir ilişkiye hazır görmüyor muyum, neden kaçıyorum ondan?

Sınıfta bir çocuğu seviyorum galiba oda beni.Şimdi kavgalıyız ama genelde bana iyi davranır.Onun benimle yeniden ilgilenmesini istiyorum.Çok pozitif biri olduğunu düşünüyorum onu gördüyümde hep gülümsünüyorum.Kendimden asılı değil.Ama o bana yakınlaşdiği yakın olduğu zaman onu kendimden uzak tutmaya çalışıyorum.Çok garip davranıyorum.Neden böyle oluyor acaba?Aslında düşündüğüm zaman eğer beraber olursak iyi bir uyum sağlarız diye düşünüyorum ama onunla beraberken hep bir mesafe koyuyorum ona karşı.Kaçıyorum ondan.Belki ben kendimi yeni bir ilişkiye hazır görmüyorum nedenini anlayamıyorum...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• klasik Haydar Dümen vakası:)

0|0
    0|0
    • Nasil yani?))

• Güzelim hoşlanıyorsan git söyle yada belli et yani sen kaç o kaç ee sonuç? Beraber olmak aşk yaşamak su gibi içmek gibi anladın?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• Aslında sorunun cevabını vermişsin...Kendini hazır hissetmiyorsun.. Bence bi delilik yapma zamanı geldi deyip, akışına bırak biraz...

0|0
    0|0
    • Evet bende akisina birakmak istiyorum böyle yapmakla nereye kadar VALLAH bende biktim artik böyle garip hareketlerden.

Kızlar Ne Diyor 1

• mal mısın çocuk senle konuşuyor sen kaçıyon ahanda akıllı :))))

0|0
    0|0
    • Ya biz simdi cocukla kavgaliyiz cocuk benden uzaklasinca özluyorum onu ama bana yakinlasinca onu kendimden uzak tutmaya calisiyorum benden asili degil aslinda onun uyumlu cift oluruz diye dusunuyorum ama bir turlu sorunun ne oldugunu anlamiyorum

Yükleniyor...