İddia'da bana bir akıl verin ya?

Hangi takımlara oynayayım bugün tahmini olanlar var mı ya da oynayanlar nasıl bir kupon hazırladı?

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• emelec 2,5 üst.. sao paulo ms1, estudiantes ms1, santa fe ms1 gece maçlarını severim.. ya da bu maçlara riski biraz daha arttırır haliyle oranda artar.. emelec yerine depor tachira 3,5 üstü dersin.. sao paulo ve estudiantes h0 dersin ve santa fe içinde ms 1,5 alt dersin.. yine ya da riski daha da bir arttırarak.. iy/ms oynar emelec 1/0 dersin.. sao paulo 0/1.. estudiantes 0/1 ve yarın saat 14.00 da başlayacak olan viitorul - pandurii karşılaşması için de 0/0 dersin sistemsiz 50 salladım ben bu iy/ms kupona 892,50 oran gelirse böyle gelsin.. ama sağlam maç istersen.. depor tachira 2,5 üstü.. sao paulo ms1 derim gerçi o maçta olayda çıkabilir.. viktoria plzen 2,5 üstü.. grodig 2,5 üstü.. roma 2,5 alt, ajax ms1, nottingham ms1, inter 2,5 üstü, sevilla 2,5 üstü.. everton kg var..

1|0
    0|0
    • inter 2,5 alt bence

• Ama dünkü arsenal monaco maçında 2 0 yendi ve ben ona içgüdülerimle 2,5 alt dedim herkes saçmalama falan desi bu işler mantık ve şans :)

• bu arsenal monaco değil.. zaten monaco maçları genelde hep alt biter.. wolfsburg ile interin lig maçları dahi gollü geçer.. sen yine iç güdülerinle oyna hep derim iddaa da yatacaksan kendi bildiğinden yat.. inter gol atmak için mecbur açık oynayacak wolf kolay kolay skora yatan takım değil ama diyelim ki o da skora yattı gol yememeye oynayacak ve defans yapacak o zmn alt gelir hee ama inter 1 gol atarsa sen o zmn maçı izle 3,5 üstüne taşır skoru..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...