Kısa süreli bir evlilik yaşamış kişiyle evlilik hakında ne düşünürsünüz?

Selamlar Arkadaşlar ,

Günümüzde artmaya başlayan bir mesele boşanmalar malum piyasada bol miktarda boşanmış erkek/kadın mevcut.

Öncelikle bayanlara sorayım ;

Başından kısa süreli bir evlilik geçmiş biriyle aşk/evlilik konusuna bakış açınız ne olurdu ? Bu sizin ona bakış açınızı değiştirir mi yoksa sizin için bu konu bir sorun teşkil etmez mi...

Ve sonrasında aynı soruyu Erkekler için soralım...

Evlenip boşanan kişi 1. senesinde boşanmış ve eski eşiyle herhangi bir görüşme/konuşma durumu yoktur... (Her iki seçenek içinde geçerlidir.)

Güncellemeler:
Çocuk Yok... Herhangi bir bağlantı ya da bağlayıcı durum söz konusu değildir...

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• her insan evlenip boşanabilir yani ömür geçemicek biriyle ömür hab edilmez bu doğal bir durum her boşanana ülkemizde farklı gözle bakılıyor bu çok yanlış fakat boşanmış biriylede çok güzel ilşki kurabilirsin evlene bilirsin herkesin geçmişi kendine çok kötü olmama sartı tabi:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• önemli olan fikirler diyorum,yaş aralığı diyorum başka da bir şey demiyorum( çocuk olayı değiştirir )

0|1
    0|0
    • Ali Clay e verdiğim cevap seninle aynı fikirde olduğumuzu acaip pekiştirdi:)

• şu bahsi geçen şartlarda evlilik sadece kağıt üstünde kalmış oluyor..uzun yıllar flört edenler var..olaya mantık açısından yaklaşınca bu çıkıyor ortaya ben de..ha şu anki ilişkim de böyle bir durum yok ama hayat bu,her şey olabilir..

• kısa süreli olması kafa karıstırır tabikide. bn sahsen hiç evlenmemiş olmasınnı terch ederim bekarsam

0|0
    0|0
  • çocuk yoksa düşünülebir. olur demiyorum olmazda demiyorum hayat bu :)

0|0
    0|0
    • Niçün düşünüyorsun neyi düşünüyorsun düşünüpte netcen :)

• soru içinde soru olmaz :) bi kere sordun yazdık :) bitti tamam :)

• düşünme gel he de şu işe :)

• benim boşanmış bir sevgilim oldu. hatta evlilik için bile bazı adımlar atmıştık. sonra başka sorunlar çıkınca ayrıldık. ben geçmişine hiç takılmadım şahsen. herkesin tecrübesi kendine. ben beni ilgilendiren kısımlara odaklandım şahsen

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kardeşim adam öldüren hapisten çıkıyosa sende elbet evlenirsin birdaha sorun yok yani evlenip boşanabilirsin çok doğal bu birdaha sana kötü gözle bakılacak değil yani bende bu ayın sonu boşanoıyorum gayet rahatım ve baskalarının bu evlilik geçirdi acaba dicek kişilerle muattap olmam zaten

0|1
    0|0
    • kişisel olarak boşanmışlıktan yana herhangi bir sorunum yok. Hayırlısı oldu belkide iyi oldu.. Daha ilerletmeden daha da problemler büyümeden bitti ben sadece Karşı tarafın bakış açısını düşünüyorum...

• karşı tarafta senin hissettiklerini hissediyorsa sorun yok demek istiyorum bende

• Büyük konuşmamak gibi olmasın ama asla düşünmem.

0|1
    0|0
    • düzeltme : Bir bekar olarak düşünmem yani,bende evlenip boşanmışsam olabilir

• şahsen ben bekarken şu an benim durumumda olan bir bayanla 2 sene kadar flörtüm olmuştu üstelik 7 yaş kadar da büyüktü. Fikirlerimizin uyumu anlaşmamız o kadar iyiydi ki (fakat çocuğu vardı) eğer çocuğu olmasa mükemmel bir evlilik olabilirdi. Hoş yaşam şartlarımız sebebiyle ayrıldık daha sonra ama karşılaştığım en süper insandı..

• evet olabiliyor tabi öyle şeyler :) Büyük konuşmamak lazım diyede ekledim ben

• Sorun yok yola devam :)

0|0
    0|0
  • İkinci el kadın almaya ne razı insanlar varmış :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...