Bugün tam 7 yıl dolacak ve 8. yıla girecektik maalesef 4 ay önce bıraktı gitti, öneriniz neler?

Başlıkta da söylediğim gibi arkadaşlar bugün yıldönümümüzdü ama o 4 ay önce bıraktı gitti gitmeseydi aynı zamanda bugün nişan günümüz de olacaktı ben hala ilk günkü çok kötüyüm ya ne yapsam olmuyor bilmiyorum neler yapmamı önerirsiniz :((

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Sana hayat devam ediyor boşver diyeceğim ama esas canını sıkan zaten hayatın bunlara rağmen devam ediyor olması ...

0|0
    0|0
    • Aynen kesinlikle öyle yaa her gün Allaha yalvarıyorum canımı al diye ama nafile çok kötüyüm yaa

• Daha neler göreceksin , üzülme ...

• Allahım göstermesin artık dayanacak gücüm kalmadı :((

Kızlar Ne Diyor 4

• kardeşim sakın içerek unutmaya çalışma kendini kandırmaktan başka bişey yapmamış olursun.şunu unutma hiç bişey ve hiç kimse senden daha değerli değil.hem kendini hem de seni sevenleri yıpratma.giden gitmiş yoluna bakacaksın artık.4 ay nasıl dayandıysan bi 4 ay daha dayanırsın...

0|0
    0|0
    • Sevdiğim ve seven insanlar bile artık benden uzaklaşıyorlar zaten benim de pek umrumda değil yani kendileri bilir bir dört ay daha dayansam ne olacak ki ?

• muhtemelen depresyondasın ve yaşadığın durum çok normal.sana tek tavsiyem yakınlarından uzaklaşmak yerine aksini yap. sosyal aktivitelerle uğraş.film izle müzik dinle(damar şarkılar değil haa:] ) halı saha maçlarına git arkadaşlarınla ne bilim hobilerin varsa enstürman çalmak gibi onlarla uğraş.ben ayrılık acısnı böyle yendim

• film izlemek müzik dinlemek hele ki halı saha maçları en büyük zevklerimden di ama geçen gün bi maça gittim nefes bile alamadım maçı yarıda bırakıp çıktım çnkü herşeyi birlikte yapıyor her yere birlikte gidiyorduk sıla ve gökhan türkmen den başkasını dinleyemiyorum insan biraz olsun kendini buluyor gibi çok teşekkür ederim ama onsuz olmuyor ya bende yapamayacak gibiyim birkaç ay daha durayım bakalım diyorum :(

• birisini sevdiyseniz ve olmadıysa hayatınıza devam edebilmeyi öğrenmeniz gerekiyor. kaçmak değil, öğrenmek. sindirmek ve benimsemek.

0|0
    0|0
    • İşte bütün sorunda bu zaten söylediğinin hiç birini yapamıyorum maalesef btün hayatım oymuş ve o gidince benim için herşey bitti

• Hayatını yaşamaya devam edeceksin :(

0|0
    0|0
    • Tabi ne kadar yaşamaya değe bi hayatsa :(

• Yemin ederim 4 ayın nasıl geçtiğini bile anlamadım yerdemiyim göktemiyim ne haldeyim bilmiyorum ya:(

• toparlanman lazım elinden geldiğince çabuk

• içek panpa.

0|0
    0|0
    • Birazdan öğle arasına çıkacağım bende öyle düşünüyorum saat 2 gibide izin alıp gideyim bir yerlere diyorum ama çok kötüyüm yaa :((

Erkekler Ne Diyor 3

• bardak kırıldı diye su içmekten vazgeçmeyeceksin , çok daraldığında alkole filan yönelme , daralma ,göğsünde sıkışma, beyninin düşünmekten çatlayacak gibi olması , bunlar olacak çok bunaldığında kalk abdest al , iki rekat namaz kıl , dua et,

0|0
    0|0
    • Abi evet onuda yapıyorum hatta ilk başlarda çok içtim ama ne yaparsam yapayım olmuyor dediklerinin aynılarını kesinlikle yaşıyorum bir türlü toparlayamıyorum abi ya nefes alırken bile zorlanırmı insan ya hiçbir şeyden zevk almıyorum elimde değil toparlayamıyorum etrafımdaki herkes söylüyor ama kısacası umrumda da değil bu saatten sonrası teşekkür ederim tavsiyen için

• Allah yardımcın olsun , hiç kolay olmuyor biliyorum

• Böyle kafaya takmaya devam edersen hayatını zindan edersin madem sevseydi o zaman seni bırakmazdı madem neden gitti tamam sevmiş olabilirsin ama biraz kendini düşünmen lazım

0|0
    0|0
    • Ya o beni okadar çok seviyordu ki anlatamam yaptıklarını bir bilsen nasıl böyle oldu birdenbire ve ortada hiçbir sebep yokken bırakıp gitti anlamıyorum ya insan bu kadar mı vefasız olur ya

• madem değerini bilmedi bu kişi sen de onu unutman lazım insan ayrılcağı zaman bir laf söyler

• ne önersek olmayacak kendin göreceksin zamanın herşeye çare olduğunu ama belli ki çekeceksin uzun bir süre,ALLAH yardımcın olsun...

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim hakan abi bilmiyorum daha ne kadar çekebilirim bazen çok kötü şeyler aklıma geliyor ama vazgeçiyorum :(

• Abi onu hatırlatan herşeyden uzak durmam için benim bu şehirden ve herkesten gitmem lazım çünkü çoğu zaman birlikte yaşıyorduk sadece nikahımız yoktu ama tamda evlilik yolunda adımlar atmaya başlamıştık yani bütün engelleri aşmıştık tam da ilişkmizim meyvelerini toplamaya başlayacaktık hiçbir sebep yokken terkedip gitti yaşadığım yer ve herşey onun anılarve onunla dolu kafamı nereye çevirsem gözümün önünde :((

• kendi yaşadığım süreci okudum sanki neredeyse birebir ama emin ol geçiyor,inanmıyorsun,inanmıyordum ama bugün iyiyim,hiç mi aklıma gelmiyor hiç mi özlemiyorum,her ikisinide yaşıyorum zaman zaman ama artık eskisi kadar acıtmıyor kendim bile şaşırıyorum bu duruma ama böyle,biz insanlara en büyük hediyelerden biri unutabilme yeteneğidir,zamanla herkesi herşeyi unuturuz önemli olan o zamanı bir hatayla,bir saçmalıkla noktalamamamız...

Yükleniyor...