Pilatesle bacak boyu uzar mı?

Deneyen oldu mu? İşe yarıyor mu?

Güncellemeler:
Teşekkürler arkadaşlar :)

0|0
12|26

En İyi Erkek Görüşü

• İster inan ister inanma ben yıllarca hepsini yaptım boyum uzamadı 18e kadar ne kadar uzadıysan orda kalıyor. Belli bir yaştan sonra uzarsa zaten vücut yapısı bozulmuş demektir oda imkansız yani onu başaramaz kimse allah ölçüye göre yaratmıştır herşeyi sol elindeki kıkırdaklar 18e yaklaşınca kapanıyor ve büyüme duruyor. Bununda ilerisine geçemiyor kimse.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• burada yazanlar bilmiyor ki arkadaş :d teknikleri var ama iyi bilwn biri lazim ust vucut da uzayabilir 19 yasimda 4 cm attim dusun yani :D

0|0
    0|0
  • uzama ıhtımalı var acma germe hareketleri ile ama maksimum 1 hadı abartım 2 cm fazla olmaz tabu buna yas faktoru kılo da gırıyor zor ıhtımal ama olabılır

0|0
    0|0
  • Gel basli ayakli cekelim seni belki uzarsin :) vucudun sekle girer ama uzama sanmiyorum.

0|0
    0|0
  • Plates bayanların zayıflayıf vücut hatlarını stresten uzak tutmak için yapılan spordur evde tavana zıplayarak sabah aç karnına süt içerek boyunu bir iki ayda düzenli uzatırsın günde en az 21 kere tavana ellerini vurmayı dene

0|0
    0|0
  • platesle boy uzar 1-2 cm kadar. ama sadece bacak uzarmı bilemem

0|0
    0|0
  • kamburlugun varsa o düzelir o durumdan boyun 1 2 cm uzar oda omurilikte kamburluk varsa

0|0
    0|0
  • uzamaz
    18 den buyuksen artık buyume hormonu durmuştur uzamaz
    ama küçük yaşlarda spor yapmış olsaydın mesele uzardı

0|0
    0|0
  • Hayır uzamaz kesinlikle :)))

0|0
    0|0
  • Ya siz ne iciyosunuz böyle. Ne demek bacak boyu uzarmi. Ama sen yinede dene uzar uzar.. mevzu daha çok uzar

0|0
    0|1
  • hayırdr omuza yetişmiyomu

0|1
    0|0
  • ben patatesi severim yerim ama boy uzatmaya etkisi var mı bilmem

0|0
    0|0
  • Pilatesle neler uzar neler

0|0
    0|0
  • Kız kuzenim zamanında 26 yaşında bir kaç yıl önce iken 2 cm uzamıştı

0|0
    0|0
  • Kisa bacak guzeldir dombul olur

0|0
    0|0
  • bacak uzatmak istiyosanız ip atlayın gerçekten etkisini görürsünüz

0|0
    0|0
  • Bacaklardan tavana kaldirmak lazim

0|0
    0|0
  • uzamaz

0|0
    0|0
  • uzamaz

0|0
    0|0
  • uzamaz

0|0
    0|0
  • sürekli zıpla bir işe yarar belki

0|0
    0|0
  • ne alaka? nerden duydun bunu..

0|0
    0|0
    • bir arkadaşdan duymuştum esneyerek uzarsın demişti demekki sallamış :p

• hemde saglam sallamis ,) eger oyle bisey olsaydi turk hanimlarinin tamamina yakini plates yapardi... biliyosun ortalama cok dusuk malum...

• hayır sadece esnetirsin

0|0
    0|0
  • Olabilir. .

0|0
    0|0
  • OLDU MERK ETME BEN OYNUYORUM şu an İMJ AJANS'A KAYITLIYIM ORDAN OYNUOM

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• hayır

0|0
    0|0
  • Kaslar esnediği için 1-2 cm uzar ama onun dışında çok fazla bir şey bekleme. Yine de pilates iyidir yap.

0|0
    0|0
  • uzamıyo

0|0
    0|0
  • Öncelikle o topun üzerinde durmak zaten ayrı bir başarı, sadece kaslarınızı yani vücudunuzu sıkılaştırmaya yarıyor diye biliyorum. Boy yaş ile orantılı bir durum, kendi şahsi düşüncem.

0|0
    0|0
  • Pilates bacak boyunu uzatmaz bacakların daha ince olacağı için uzun ve zarif görünüm kazandırır. Bacak boyunu uzatmak için duvara yaşlanıp parmak uçlarından kendini iyice esnetmelisin ama en fazla 5 cm uzar. Ben denedim şu an 96 cm dış bacak boyum.

0|0
    0|0
  • Ben pilatesin hala ne ise yaradigini cozemedim ki zaten :/

0|0
    0|0
  • Uzamaz plates ve jimnastik kasları ve etleri sıkılaştırır. Boyu falan uzatmaz

0|0
    0|0
  • uzamaz

0|0
    0|0
  • Uzamaz.

0|0
    0|0
  • Kasları açar ;)

0|0
    0|0
  • Vucudun esneyip genel anlamda boyun uzadigini duymustum ama bacak boyu hakkinda fikrim yok.

0|0
    0|0
  • Uzamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...