2 bucuk ayda 16 kilo verilirmi diyetisyenle?

Sorum basliktaki soru arkadaslar

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ayda 8 kilo, ben 6 kilo veriyordum. Verilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ulan 160 kilo diye okudum domates patates mi satiyorsun diyecektim saglikli olarak iki ayda ortalama 10 kilo verebilirsin fazlasi zararlidir zaten kalan 6 kiloda goze carpmaz sansini dene

0|0
    0|0
  • ayda 5 kilo normal olarak verebilirsin daha fazlası senin için zararlı olacaktıt

0|0
    0|0
  • İstersen bir ayda da verebilirsin. Ama sonuçları daha kötü olur.

0|0
    0|0
  • bogazdan kesersen 1 aydada verirsin gerek yok yani =) diyetizyene felan boşş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Diyetisyenle kesinlikle veremezsin 2 ayda ama dukanla falan rahat verebilirsin.. Dİyetisyene gittim 6 ayda 20 kilo verdim. Diyetisyene göre uzun sürede kilo vericeksin sana ekmekte verir makarnada verir pilavda verir o yüzden diyetisyenle zor ama mesela ekmeği makarnayı pilavı çıkar hayatıdan sadece ızgara ve salatalarla yaşa o zamna 1 haftada 5 kilo verirsin ayrıca yanında 3 litre su iç çok iyi veriyorsun zararlı falan diyolar ama ben artık takmıyorum 110 kiloydum böyle böyle 80 kiloya düştüm herkes fıstık gibi oldun diyor ama daha 60 kiloya düşmeliyim boy 170 olunca 80 de fena durmadı ama kesinlikle diyetisyenle vakit kaybı sağlamda bir spor yaparsan çok rahat yağdan verirsin

1|0
    0|0
  • Ben 2 hafta da 2 kilo verdim yani bu ne demek 1 ayda 4 kilo veriyorum yani 2 ayda 8 kilo..
    2 ay için 16 kilo fazla uçuk bence biraz imkansız

1|0
    0|0
  • 16 kg 3 ayda ancak verilebilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...