Erkek arkadaşımın yakın çevresi benden ayrılmak istediğini söyledi. Var mı sizce böyle bir şey?

erkek arkadaşım askerde ve yakın çevresi arkadaşları bana senden ayrılmak istiyor senden sıkılmış gibi şeyler söyledi..aslı varsa sevgilim onlara söylemiş.ama sevgilimle hergün 2-3 kere konuşuyoru.ve gayet iyiyiz..evlilik konusu açılıyor telefonda özledim diye ağlıyor.fotoğraflarıma bakıyor ve daha bir sürü güzel şey..geleceğinde yapacağımız şeylerden bahsediyor...peki gerçekten söylemiş midir ? ben inanmıyorum ama o kadar çok kafamı karıştırdılar ki..herkes üzerime geldi.var mı sizce böyle birşey?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• yaw boşver sen milletin ne ihn planları vardır var ya oy oy aklın şaşar hiç kulak asma sen onlar sana dediğidne sende şey de bakalım ne tepki verecekler mesela ahmet geldi sana ayrılmak istiyo dedi sende de bugün konuştuğumuzda bunu söylicem ona ahmet sana söyleyipte bana niye söylemiyo diyede sorucam rahat ol tarzı hani ahmetin bu nu dediğini ona duyuracağını belli et bakalım tepkileri nolucak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence ikili ilişkiler iki kişi arasında kalmalı üçüncü kişiler girdiği zaman tadı kaçar seninkide böyle olmak üzere olmadık şeyler söyleniyor...sevdiğine inan kimseye inanma onun ağzından dökülen kelimelere itibar et başkalarınınkine ise asla...

0|0
    0|0
    • öyle de herkes bana aynı gün birşeyler söyledi..hala daha söylüyorlar..ve bu beni içten içe kemiriyor.sevgilime güvenmediğim için değil.bunu yapacakları kadar ben ne yaptım onlara?

• söylersem ters teper sevgilimi biliyorum hele ki askerde su anda çok sey olabilir.

• o zaman askerden gelince söylersin askerden gelene kadar he hı ...de gelince eteğindeki taşları dök neticede onunla sen bir ömür geçireceksin ondan hiçbir şeyi saklama derim.

• bi gerçek varki askere giderken arkanda kimseyi bırakmıcaksın ya o seni vurur sırtından ya sen onu

0|0
    0|0
  • sevgiline inanmaktan başka şansın yok :)

0|0
    0|0
  • Bence bunu sevgiline sor hemen sen.

0|0
    0|0
    • sevgilim askerde böyle birşey sorarsam güven meselesi olusur onun için ayrıca askerdeyken neler olabileceğini az buçuk tahmin ediyorum..ve güvenmemem mümkün değil.

• Ailesi sizi ayırmak istiyor

Dikkatli ol

Ailesinin gözüne gir

0|0
    0|0
    • ailesi çok sevmişti beni..ama sonra ailesi arasında sorun olmuş..ablası ve eniştesi boşanmak üzereymiş.ve sevgilim bu insanları hiç takmaz.nefret eder hepsinden..ters birşey mi yaptım acaba?

• Güzeldi derken?:)

• annesini bosver demissin ya :D

Kızlar Ne Diyor 4

• ee sevgiline sor bu durumu doğrusu var mı yok mu diye varsa var der yoksa çevresindeki insanları tanımış olur.

0|0
    0|0
  • senin beynini bulandırmaya çalışıyolar... gaza gelme... çocugu askerde üzme... akıllı ol... ve sev bacım :)))) salla onları 2 kişi konuşurken 3. cüye ..nananananananna :D

0|0
    0|0
  • açıkça sor sevgiline şüpheyle yaşama :)

0|0
    0|0
    • onu tanıyorum.güven meselesi oluscak ki su anda askerde yapılan en küçük hata bizi zedeleyebilir..

• o zaman bekleyp görceksn yapılcak bişe yok

• Sabahin yedisinde baska isinizmi yok ask acisi cekicek

0|0
    0|0
Yükleniyor...