Umarım yanılıyorumdur siz ne düşünüyorsunuz?

Thy nin reklamını görmüşsünüzdür orda bana istiklal marşımızla dalga geçiyorlar gibi geliyo bitek ben mi böyle düşünüyorum

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• günümüzde milli değer ve din üzerinden reklam/pazarlama teknikleri o kadar çok gelişti ki bu durum sözde herkesin milli duygularını kabartıyor. yok besmele çeken bardak, yok istiklal marşıile reklam kampanyası... nasıl bir milletiz anlamıyorum. hemen anında gaz'a gelmekte üzerimize yok. neymiş hepimizin gururu türk hava yollarıymış. 350 kişiyi işten çıkarırken de gururumuzdu. şimdi bir prodüksiyon ile dünyada çeşitli insanlara istiklal marşını çaldırdılar diye benim göğüsüm mü kabaracak. sebep? ne yani ülkemizde lutfhansa havayolu şirketi alman milli marşı ile reklam çekmiş olsa biz ayıla bayıla bakıp "takdir ettim adamları " mı diyeceğiz. her durumda biz böyleyiz işte, avrupa kupasında, eurovizyonda, olimpiyatta hem gaz'a gelen millet biz olduk. hep estik gürledik bi türlü yağamadık. anca egolarımıza mastürbasyon yapsalar. peh!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bence evet bi tek sen böyle düşünüyosun gurur duyman gerek...aşağıda yazmışsında zurnayla güzel çalabilecek olan hakkıyla çalacak olan varsa onuda alsınlar bence biraz artık şu aşırı milliyetçilik durumlarını aşın lütfen...adamlar çalmış gayette iyi çalmış ha şu var biz öyle bi garip milletiz ki atıyorum sezen aksu amerika milli marşını okusa var ya vatan haini ilan ederiz bazen düşünüyorumda aziz nesin haklımı ki kendisini sevmem ama...son cümlem sana değil soran kardeş genel manada...

0|0
    0|0
  • Dalga geçmiyorlarda neden Türk Hava Yollar uçağında bir TÜRK BAYRAĞI yok? Nasıl Türk Uçağı arkadaş bu? Şuna bak link birde THY'ye bak link kapının sağında ufacık bir simge gibi duruyor.

0|0
    0|0
  • Orada İstiklal marşı ile değil, işten attıkları 305 kişi ile dalga geçiyorlar.

0|0
    0|0
  • Tam tersine bende o reklamı gördükçe gururlanıyorum...

0|0
    0|0
  • Thy'nin İstiklal marşını kullanmasını uygun bulmadım sadece.

Reklam için kullanmaları samimi gelmiyor.

0|0
    0|0
  • ordaki kompozisyon dünyanın heryerinde thy var ,trkiye var demek anlamıına geliyor dalga değil yüceltici bişey .

0|0
    0|0
  • Reklamda kalite diz boyu...bence o uçaklardan birinden aşağı atla..

0|0
    0|0
  • Yaşına ve eğitimine veriyorum.

0|0
    0|0
  • Neden dalga geçilsin ki?

Güzel olmuş bence

0|0
    0|0
  • ben yanıldığını düşünüyorum çünki alay gibi bir izlemin yok

0|0
    0|0
  • ne açıdan dalga geçmek?

0|1
    0|0
    • Çeşitli müzik aletleriyle istiklal marşımızı çalıyorlar ya.utanmasalar zurnayla istiklal marşı çalacaklar

• nerenle okuyorsun? veya nerenle anlıyorsun? bence sen sus

• Yürü git karsim ya

Kızlar Ne Diyor 4

• marşımız burda da aynı şekilde söylenmiyor mu? bi ezgi eşliğinde

Zaten dünyanın her yerinde sevilen bir ülke haline geldik. THY nin onu kendiini reklamında kullanmasını bende saçma buldum ama ülkemizde yapılan Türkçe Olimpiyatlarında yapılmış olsaydı bu reklam saygıyla eğilirdim

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • doğa için çalın da var böyle organizasyonları bence iyi

0|0
    0|0
  • ya ne dalgası bence muhteşem bir reklam olmuş

0|1
    0|0
Yükleniyor...