Vatan ve milletinizin huzuru için böyle bir fedakarlık yapar mıydınız?

1. Size deselerki Vatanın için Aileni , Akrabalarını , Arkadaşlarını feda edeceksin Ölene dek görüşmeyeceksin ve onlar içinde Öleceksin.

Vatanınız için Siz , Siz olsaydınız böyle bir Fedakarlık yaparmıydınız.

Güncellemeler:
Ben herzaman derim kim olursa olsun hangi Asamada olursak olalim eger Insanlar ultumatumla

karsilasirlarsa Yaa Ben yada Sen sorusunda verecekleri cevap % 80 benim oluyor buda

Insanlarin nekadar aslinda Egoist, ve Bencil olduklarini ve Hayatin gercek degerlerini kesfetmediklerini gösderiyor.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aksak Timur, Nasreddin Hoca'nın köyüne uğrar. Köylü padişahı layıkıyla ağırlar.

Padişah da giderken bu konuk severliğe karşılık; "Köyünüze bir fil hediyem olsun" der ve gider. Fil bu zamanla bağ bahçe koymaz her yanı talan eder. Köylü ne yapsın çaresiz padişahın hediyesi diye ses çıkaramaz.

Hocaya:

-Hocam perişan olduk bizi kurtar. Biz bu file birşey yapsak padişah kellemizi alır derler. Hoca:

-Benimle gelin padişaha durumu arz edeyim der. Köylüyü arkasına alır huzura çıkar.

Timur:

-Hoca niye geldin? Filim nasıl? diye sorar.

Hoca:

-Padişahım bu filiniz derken bir bakar korkudan arkasında kimse kalmamış herkes kaçmış.

Padişah:

-Eeeee ne olmuş file?

Hoca:

-Padişahım hediyeniz olan filden çok memnun kaldık.Yalnız kalıyor bir tane daha istiyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vatan için vatanı korumam, Allah için vatanı korurum, Allah içinse seve seve...

0|1
    0|1
    • Allah icin herseyden vazgecermisin Ailenden , Akrabalarindan Arkadaslarindan

• Sağolasın dostum ;)

• Bisey degil belki gene yaziriz ben simdi uyumaya gidiyorum Serseri gibi yaa of of of yaa

Kiziyorum bu hallerime of of yaa..

Neyse sana iyi bir Gün dileklerimi gönderiyorum hayatda görüssekde görüsmesekde hersey Gönlünce güzel olsun Mutlu ol . bye

• Erkek olsam bu fedakarlığı yapardım.. Diğer ailemizde Çanakkale savaşında ölmedimi Uhud , Hendek vsvs.. Allah'ın huzuruna kendini vatanı için feda etmiş birisi olarak çıkmayı isterdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İnsanın savunduğu, üzerinde yaşadığı toprak değil o toprağın üzerinde yaşattığın değerlerdir. Bu ailedir akrabadır arkadaşdır dosttur sevgilidir kardeştir dinindir senin için değerli ne varsa tümüdür. O toprağı değerli kıldığı için vatandır bu saydıklarım eğer bunlardan vazgeçeceksem ne anlamı kalıyor?

0|0
    0|0
    • Sen bir Ailesin , ve Senin bir Akraban var ve Arkadaslarinda bir diyelim .

Burda Söz konusu olan bir fedakarlik yapacaksin Milyonlarca Ailen olacak.

• Özel bir şirkette çalışıyorum. Lojistik

• Isin zor Kardesim Allah yardimcin olsun..

• sevdiklerimle görüşmeden yaşayamam ama şehit olmak için canımı veririm .

1|0
    0|0
    • Sorunda burda Sehit ol demiyorlar Aileninm, Akrabalarinin, ve Arkadaslarinin Can güvenlikleri icin böyle bir fedakarlik isdiyorlar Senden.

Ve Görevin Dünyanin önde gelen Teröristlerini etkisiz hale getirmen ve iclerine Sizman.

Napardin

• Kelimeler yetersiz kalir bu Cevaba

• aynen hiç bir sevgi tam olarak anlatılamaz ve anlaşılamaz.

• Vatanımın canı cehenneme derim.Şehit olursam da bir gün vatan sağolmasın demelerini isterim arkamdan.

0|0
    0|0
  • Rezil bir ülkede yaşıyoruz ve sen vatan için böyle bir fedakarlık yapmamızı bekliyorsun?

0|0
    0|0
    • Rezil bir ülkede Yasamiyoruz Senin olaya ve Vatana bakisin Yanlis bence.

• yapma ya?karşılaştır bakalım türkiyeyi diğer avrupa ülkeleri ile,yurtdışına çıkıp kurtulmak isteyen bu ülkeden o kadar kişi varken,pek de iç açıcı gözükmüyor durum

• Ben bir cok Ülkeyi gördüm bir cok Kültürle Tanisma firsatim oldu ve Yurtdisinda Yasiyorum ve inan bana düsmanimin bile Vatanini Terk edipde Avrupaya vehaut Yurtdisina yerlesmesini isderim.

Bizim Vatanimiz gercekden cok Güzel hernekadarda olsa Bizim Insanlarimizin Ruhlarinda birazda olsa iyi niyet ve Insanlik var Ekmegini Paylasmak var birisi ac bakarken kirip ekmekden Aca vermek var . isde bizim Ülkemizi bizim Vatandasimizin Özeligi bu Onurlu Yüce Insanlariz Asiliz

• Yaparım

Vatan namustur .

0|0
    0|0
Yükleniyor...