Kadınlar erkeklerden neden daha uzun yaşar?

Yapılan araştırmalarda bunu doğrulamış...sanırım gamsızlık hat safhada...:)

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ne gamsızı yav asıl çok gamlı olduğumuz için adamların başının etini yiyoruz erken ölüyorlar yoksa bizim daha uzun yaşadığımız yok :))

0|0
    0|0
  • Çok konusup erkeklerın ömrünü yedıklerı ıcın.hepsi ıcın gecerlı degıl tabı

Belkı de bır cezalandırmadır bu onlara. eşsiz kalsınlar yanlz kalsınlar dıye

0|0
    0|0
  • Geri kalan sürede bi kaç yıl da olsa kafa dinlesinler diye bayanlara lütufta bulunmustur heralde gamsızlık hiç bayanlara göre değil cık cık cık...

0|0
    0|0
    • sen zaten çok fazla yaşarsın merak etme...:D

• bakacağız artıkın sen bu gidişle 3012 yi bile görürsün kötümü işte nesilden nesile aktarım olayı...:D

• Aktarmak istemiyorum belki hayret bisey ya :d uzun değil güzel ömrüm olsun o yeterli taaaam mı.

• Damacana kaldırmıyoruz ondandır herhalde, vücudumuzu fazla yıpratmıyoruz. Hem çoğu kadın evlendikten sonra bile sporu bırakmıyor yediklerine dikkat ediyor falan.

0|0
    0|0
  • biz regl oldgumuz için kirli olanı atabiliyoruz.

0|0
    0|0
  • allahın takdiridir ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Erkekler genelde daha tembel oluyor, özellikle emekli de olduysa artık hiç bir şey yapmıyor, ye iç tv seyret otur. Metabolizma günden güne yavaşlıyor, vücut hızlıca fonksiyonlarını yitirmeye başlıyor. Ama kadın öyle değil, mutlaka o evi çekip çevirecek, hasta da olsa, eli ayağı zor tutsa da mutlaka hem kendi işini yapacak, hem de çevresindekilere yardımı görev bilerek koşturacak. Bu koşturmaca metabolizma üzerinde olumlu sonuçlar verecek. Bir başka deyişle fedakârca koşturmasından dolayı Allah onu uzun ömürle ödüllendirecek.

0|0
    0|0
  • Geçen biri 10 kilo alacağıma 10 yıl az yaşarım dediydi pek bi dikkatliler

0|0
    0|0
  • sadece insanlarda değil hayvanlardada dişiler %10 daha uzun yaşar. bunun sebebi:

östörojen salgılayan vücut, testesteron salgılayan vücuda göre daha fazla anti-oksidan üretir.

0|0
    0|0
  • kadın dırdırı gibi bir sıkıntıları yok çünkü..

0|0
    0|0
  • Onu bilmemde erkekği kadın dırdırı öldürüyor sanırım:d

0|0
    0|0
  • Tanımadığın bi bayan hapşurdığında çok yaşa dersin ama erkeğe her zaman demezsin bu yüzden daha uzun yaşıyolar !

0|0
    1|0
    • Yazdığının ne kadar saçma olduğunu anlamanı bekliyorum gizli.

• Mouse kullanmıyorum, ben kimseye çok yaşa demem. Biraz saçma yaklaşım olmuş. Ayrıca hapşurdUğUnda olur.

• Öyle yazıcaktımda okuyunca bi acayip geldi, mouse pad'in bozulsun o zaman, bu kadar saçma yaklaşmasam gizli olmazdım zaten !

Yükleniyor...