İsmini unuttuğunuz bir tanıdığınızla karşılaştığınızda tepkiniz nasıl olur?

Bu arkadaşınız, uzaktan bi akrabanız falan da olabilir. Yolda karşılaştınız ama adı bir türlü aklınıza gelmiyor. Nasıl davranırsınız? Görmemezlikten gelip, ulan neydi adı amk. mu dersiniz. Yoksa vaay kardeşim naber ya nasılsın gibi tabirlerle olayı kurtarır mısınız?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Çaktırmadan 'canım'larla işi çözmeye çalışırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Pardon tanıyamadım. Kişisel algılamayın ama ben dde b12 eksıklıgı var derım

1|0
    0|0
  • hiç bi şekilde hitap etmem :) tanıyomus gibi selam naber falan derim. sanki bana benim ismimi hatırlıyo musun diye mi sorcak :)

0|0
    0|0
  • Farklı hitap sekilleriyle durumu kurtarırım sanırım veya şöyle olur yaaa varya ben kuzeninle senin ismini hep karıstırıyorum falan fistan .. yani hallederis kadir :p

0|0
    0|0
  • Konuştuğum insanları unutmam ama unuttuysam da salaga yatarım o nasıl konuşuyorsa öyle konuşurum lafın arasında sorardım nerden tanıştığımızı

0|0
    0|0
  • yolun karşı tarafına geçerim.

0|0
    0|0
  • Nasılsın canım-bebeğim-kuzum-ceylanım derim öyle kurtarırım.

0|0
    0|0
  • adinizi unuttum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Geçen antalyada herif ooo hoşgeldin nbr yaa dedi.iyi ya senden nbr falan derken tanıdın değilmi dedi.tanımammı lan dedim.kimim dedi nerden tanıyayım olum daha önce gördüm ama kimsin dedim.babamın teyzesinin oğluymuş:/

0|0
    0|0
  • İsim hafızam iyidir. Bir kere başıma geldi onda da direkt oo naber diyerek başladım muhabbete. Konuşurken sanki o da hatırlamıyor gibiydi :)

0|0
    0|0
  • Adını hatırlamadıgım herkese müdür derim.Ne yaptın müdür, iyimisin müdür, okey müdür ,görüsürüz müdür etrafım müdür dolu kimseyi tanımıyommu ya la ben-.-

0|0
    0|0
  • sallarım bir isim, sonrada o ismini söyler, ya bende senin ismini hep karıştırıyorum derim

0|0
    0|0
  • Ooo muhtar naptın ya diye girer ordanda yardırırım.

0|0
    0|0
  • kardeşim paşa naber ya :D

0|0
    0|0
  • Doğal olarak çaktırmam, dümdüz yardırırım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...