Karın yağlarınızı nasıl erittiniz?

Uygulayan varsa önersin?

Karın yaglarınızı nasıl erıttınız ? Spor onerısı olan buyursun dıyet onermeyın.

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Para durumunda sıkıntı olmazsa eve uygun olacak tarzda spor aletleri alabilirsin koşu bandı gibi mesela, nette bir çok yerde bu tarz ürünler var istersen bir bak yerinde müsaitse hiç spor salonuyla uğraşma gece gündüz çalışırsın boş oldukça faydası olur,

0|0
    0|0
  • diyetsiz sen erit bende diyetisyenliği bırakacağım .

0|1
    1|0
  • sadece mekikle olmaz.karın kasın olur,elini attıgında bel simidini görürsün yine.

koşacaksın,yediklerine dikkat edeceksin.

0|0
    0|0
  • sabah 10dk karin calis, aksam 10dk karin calis cok kisa zamanda 6-pack'in olur. :) 8 Min Abs Workout (google'de ara) bu hareketleri yapabiliyorsan 1 ayda yaglar erir

0|1
    0|0
  • çok basit al bir vileda sopası omuzlarına sağa sola sağa sola dön babam dön ama belinden aşağısı dönmesin 10 dakika yap günde 10 gün sonra yağ mağ kalmaz. tecribe ile sabittir

1|0
    0|0
  • Simdi yorgunum ama diziplinli uygularsan sorununu cözersin.

Yarin belki yazarim...

0|0
    1|0
  • günde 1 saat koş.

futbolcular bu yüzden hep zayıf.

0|0
    0|0
  • Mekik çekmek gerçekten faydalı

0|1
    0|0
    • günde kaç dakika mekik çekilmeli ?

• birden çok hareketli olmak sakıncalı olabilir

20 den başla her akşam 5 er 5 er yükselt

100 e kadar çıkman lazım

• böyle basit mekık gıbı hareketlerle birşey olmaz profesyonel aletler kullanmalısın

0|0
    0|0
  • koşu ve mekik

0|0
    0|0
  • Kaç kilosunn

0|0
    0|0
  • yarim mekik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• en iyisi yürüyüş yürürken göbeği içe çekerek karın kaslarını sıkıştırmak denenmiştir, bir de termal şortla sıkılaştırıcı krem sürüp yürüyüş yapabillirsin

0|0
    0|0
  • Mekik çek.Sabah akiam 20tane ile başla.Dizleri 90 derece bük yarım mekik çek karnı sıkıştır.İşlem tamamdır.

0|0
    0|0
    • mekıkle kas yapılır karın yagı erımez dıyorlar o yuzden uygulayıp sonuc alanların yazmasını ıstıyorum

• Uyguladım ki ben gerçi bunun yanında spor yaptım koştum da karın kasım da var biraz..Neyse tamam sen beni dinleme:D

• yaptım eridi. !

Yükleniyor...