Sınıfta kaldınız diye dalga geçenler nasıl kapak edilir?

Merhaba arkadaşlar. Ben üniversite 3. sınıf öğrencisiyim. Aslında normal şartlarda 4. sınıf olmam gerekiyordu ama geçen sene bazı problemler oldu , devamsızlık yaptım hemen hemen tüm derslerden kaldım. Ve bazı yavşak arkadaşlar yani 4. sınıftan benle dalga geçiyorlar ben de hiç kaale almıyorum.

Ama artık canıma tak etti. Onlara iyi bir ders vermek istiyorum, yada benle dalga geçmeye calıştıklarında kapak etmek istiyorum. Onları nasıl sinir edebilirim?

Not: Alay edenlerin geneli erkek.

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sınıfta kaldığın için dalga geçmek bahane, onlar sana asılıyorlar, dalga geçmeleri konusunda da hiç birşey yapamazsın

0|1
    0|2
    • Ben ıyı nıyetle selam vermeye calısırken ınsanlarn boyle davranması ne kadar tuhaf!

• merak etme okullar yeni açıldı zamanla susarlar takma kafana

Erkekler Ne Diyor 14

• Gerçekçi olursak normal şartlarda eline fırsat geçmeden onları kapak etme şansın yok yani bi şekilde rezil filan edebiliyorsan et, bu konuda tavsiye vermek için adamı tanımak lazım :D en iyisi sen oku hem kendine faydan olsun hemde onları kapak edersin :) belki bir yerde karşılaşırsın belli mi olur.

1|0
    0|1
    • hergun karsılayorum zate n

• O anlamda değil, biliyorum aynı okuldasınız filan ben ilerisi için dedim anlamadın orayı.

• karsılasmak ıstemedgımden bahsedıyrm zaten:D +1

• O erkekler sanırım sana ilgi duyuyorlar yoksa böyle bir şekilde dalga geçiş tarzı olamaz, saçma.Nereden biliyorum çünkü biz bunu ilkokulda yapardık.Boşver takma .Bende 1. sınıfı 3 senedir okuyorum benim nedenleri keyfi.Biri senle dalga geçerse "yalak yalak konuşma " demen yeterli biraz haysiyeti varsa susar .Üniversitede kalmayıp ne yapacaksın keyfini çıkar yahu .Bak şimdi tav oldum onlara.

1|0
    0|1
    • yalak yalak konusma evet bu da olabılır: ılgı duyduklarını sanmam. onlar tek bseye ılgı duyar.anlarsn ya.

• terbıyelı konussmayı ogren once.

• Yorumu silinir birazdan.Boşver .

• Üniversitede sınıfta kaldın diye dalga geçenleri de ilk defa duyuyorum.Üniversitede sınıfta kalmayanı dövüyolar.

1|0
    0|1
  • kredili sistemde sınıfta kalma diye bişey olmaz ki. kredini zamanında tamamlamaktır asıl mesele. Anne babanızdan karne harçlığı aldınız mı veletler diyebilirsin :D

1|0
    0|1
  • ziktirin gidin lan tipsizler diyeydin eyiydi.

0|0
    0|1
    • super +5 bunu dıyecegm. kufur etmekten nefret ederım ama. :)) yapcak bsey yok

• ahahha ezık sınfıta kalmıs :D

0|0
    1|1
    • sensin ezik!

• acıklama yapma geregı duymuyorum onlara

• o zaman sallaya sana hasstalar ondan

• üniversite 3.e gidiyorsun ve 4. sınftaki arkadaşların seninle sınıfta kaldın diye alay ediyor o arkadaşlarına söyle ilkokuldan tekrar kayıt yenilesinler en son ilkokulda duymuştum bu espirileri

0|0
    0|1
  • ünidekilerin daha farklı konularla ilgilenmeleri gerekmez mi? sıınıfta kalmış biriyle uğaşıyorlar..ezik tipler gibi

0|0
    0|0
    • ergenlıkten cıkamayanlar onlar

• tembeeel teneeekeee löörreelörrüüü

0|0
    0|1
  • Bilemicem şimdi aklıma bşy gelmiyo insanlar hep dalga geçiyolar genelde çekemedikleri insanlarla ben çap yapıyorum bio ve biokmya benim genelde oturduğum sıra bellidir inek resmi çizmeye çalışmış embesil insanlar

0|0
    0|1
    • Sadece dıyorum kı ıcımden Rabbım onlarla benı oyle bır konuma getırsın kı esek gıbı ezılıp buzulsunler karsımda.

• teşekkür. ettim sizin için ne yapabilirim

0|0
    0|1
  • Onlarla iletişimini kes.Ayrıca arkadaşlarını da düzgün seç.

0|0
    0|0
    • onlar benım arkdslarım degıl. sadece arkadaslar kendı aralarında :))

• Takma kafana, it havlar, boşver

0|0
    0|0
    • Havlamayın dıyecegm :)

• köpekçe havlamayın nasıl diyeceksin merak ettim :)

• ıste anlamadıgm ıcın havlamayn dıcem kopeklrın ne dedgnı anlamayız ya.

• Sizin zincirinizi kim çözdü

Belediyeye haber vereyim de sizi toplasınlar de :)

0|0
    0|1
    • erkeklerın dılınden en ıyı erkekler anladgı ıcn kızlar fazla yorum yapmamıs :D

• Atom bombasını bulan adam vardı :))

adı aklıma gelmedi o da sınıfta kalmış ama

sonra bak neler yapmış :))

Kızlar Ne Diyor 2

• onlar liseli kafasından çıkamamışlar daha. köpek 1 havlar 2 havlar en sonunda susar .

0|0
    0|1
  • aa bu benim hikayem

0|0
    0|1
    • öyle mı? hangı acıdan benm acımdan mı arkdslarn acısından mı

• ben de 4te olmam gerekirken 3teyim o bakımdan. ama dalga falan geçmedi kimse. geçilecek bi durum da yok. üniversitede okul uzatmamak daha anormal asıl. sen de onlara inek de.

• havlamayn dıcem:D

Yükleniyor...