Kaslı erkeklerimi çok seviyrsunuz yoksa memur tipimi... hangisi ilginizi çeker? Spora gidceğim?

Ben vucuda gidecem yani ne tam kaslı nede tam memur ikisinin arasını yapmayı düşünyrm ne dersiniz? güzel dururmu sizce?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kaslı olsun tabiykide ama cok kaslı degil bak böle kasların olsun sadece bronz yap kızlar hasta olur esmer vücud cok çekicidir.

0|0
    0|0
    • ya maksat o değil hani elbislerde hoş otursun falan kilom fena değil boyum 1,80 kilo 70 spor yapsam oturur

• bende ı civarda düşünüyorum abartmaya gerek yok valla ten rengim hafif esmerlik varda tam değil :)) güneşe çıkmam lazım :D

• cok seksi olur esmer vucudlu erkek kız vucudundan gözleri alamaz yani aksine oralarını felan ellemek ister başlarını oralara koymak ister anlatabildim heralde :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsanlar yanlış genelleme yapıyor üzülüyorum bu konuda bir kere kas zeka geriliği yapmaz söyle acıklıyıö durumu kasşı adam iyi beslenir vucudu yapan spor değil beslenmedir bundan dolayı fiziksel ve zihinsel olarak normal bir insandan daha cabuk karar verir ve daha iyi fiziksel görüntüsü vardır bu yüzden gelişmiş Engin toplumların cocukları normal bireylere göre daha iyi fizikli uzun ve daha zekidir zeka beslenmeyle doğru orantılıdır spor yapan adama bunu bilinçli ve güzel yapıyosa bir aorun olmaz faka taporu böyle kızlar için yapıyorsa o beğenir mi bu beğenirmi diye basaro sağlayamaz cunku kendi için yapmıyodur Zamanla soğur ve bırakır baskasının hayatınıza karısmasına izin vermeyin sizi beğenen öylede beğenir içinden ne geçiyorsa yap millet için yapma

0|0
    0|0
  • Yemek mi yapıyorsun bro? Azıcık ondan azıcık bundan da koy azıcık suyundan da koy :D Kaslı erkek her türlü ezer geçer silindir misali kimse alınmasın gücenmesin bu böyle beyler olay kas kütlesinde değil kendine bakıyor olman, fit kalman formunu koruman vs.

0|0
    0|0
    • he dai yemek gibi :D ne kadar çalşırsan o kadar kas olr :D

• No no no... Öyle olmaz :) ne kadar çalışırsan, ne kadar beslenirsen ve ne kadar dinlenirsen kas olur. Bunlar bir bütün amele gibi indir kaldır yaparsan amele gibi vücudun olur :)

• aabi şu an hepsini yapmaya çok müsaitim dinlenme full yemek full çalışma full :)

• spor iyidir kendin için yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...