Kızlar sorum size yolda hiç tanımadığınız birisi sizi arabaya çağırsa ne düşünürdünüz?

yolda giderken birisi arabasıyla size korna calsa sizi gideceginiz yere bırakacagını söyleyerek arabaya davet etse siz ne düşünürdünüz

yada böyle bir olay başınızdan gecdimi ne düşünürdünüz ?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet üni giderken çok oldu genelde görmemezlikten gelirdik.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Kötü birşey ya.Başıma gelen de birşey.Bir an önce oradan topuklamaya çalışırım duymazdan gelirim..Elim de çantadaki bibergazına gider bi yandan tabii ne olur ne olmaz.

0|0
    0|0
  • tanımadğm biriyse asla ve asla o arabaya binmem. o beni tanımayp arabaya davet eden adama da iyi gözle bakmam.. ne kadar iyi niyetli olsa da bakamam iyi gözle

0|0
    0|0
  • otobus beklerken olmustu bu durum. eğer biri çıkıp da gelmeye yeltenseydi valizi falan bırakıp kaçardım ordan.

0|0
    0|1
  • İstanbul avrupa yakasına her gittiğimde oluyo görmemezlikten geliyorum ama taş gibi arabalar ya :D

0|0
    0|0
  • Geçti, tam o sırada polis arabası geliyordu şikayet ettim aldılar nezarete. Ertesi gün salmışlar şikayetimi geri aldım korksun diye yapmıştım. Yani kısacası ağzına sıçarım ben adamın.

0|1
    0|0
  • başına geldi sanırım:D:D binmeseydin binedenmi:D:D vallaha öyle her önüne gelene binme kestaneyi çizdirirsin:d

0|0
    0|0
    • ben bir erkegim bana bir bayandan geldi böyle bir teklif hemde izmirde :)ben istanbulluyum :)

• evet oldu malesef ve kovuldu.ne kadar iyi niyetli olursa olsun,sapık diye düşünürüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• araba murat 131 miş bu arada

0|0
    0|0
  • şahinmi araba

0|0
    0|0
    • BMV x5 di bu arada bende siyah takım beyaz gömlek uzun kaşe palto belimde silahım elimde tesbih diyelim karizma tavan :)

Yükleniyor...