Erkek arkadaşımın beni aldattığını öğrendim.

Selam arkadaşlar, şu an o kadar kötüyüm ki anlatamam. Erkek arkadaşımın beni aldattığını öğrendim. Onun facebook şifresine ihtiyacım var ! Nasıl şifresini alabilirim? Lütfen yardım edin... Çok zor durumdayım !

Güncellemeler:
Arkadaslar lütfen diyorum soru sormayi birakin su an okadar cok kötüyümki anlatamam kelimeler yetmez. yardimci olacak kisiler bana yazsin

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• ya biz erkeklere ne kadar bagimliymisiz .ayrildiktan sonra hep kizlarmi aci cekiyor cok perisan haldeyiz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Facebook şifresini ancak ondan alabilirsin. Milyonlarca insanın kullandığı ve özel bilgilerini paylaştığı bir sitenin güvenliksiz olduğunu düşünmüyorsun herhalde. O kadar kolay şifre ele geçirilse ortada Facebook mu kalırdı.

2|0
    0|0
    • Bu konuda hiç ümitlenme cidden imkansız. Sitede kimse işe yarar bir şey söyleyemez. Sadece olabileceğini düşündüğün şifreleri deneyebilirsin ama bunda da birkaç deneme sonrasında Facebook senin denemene müsaade etmez. Müsaade etmediğinde ya bir süre beklemen ya da modemi açıp kapaman gerek yeni deneme için.

• senin duyguları hiçe sayıp senii aldatyrsa bırak ne hali varsa görsün çünkü sen onun için bir sevgili değil sadece zaman yoldaşı olmuşsun bu durumda ne yapsan boş onun şifresni almak peşinden hala koşmak ona değil sana acı verir şimdi öfkene ve sabrına sahip çık Allaha sığın en doğruyu o sana gösterecktr !

0|0
    0|0
  • Aldatıldıgından emin isen

Başka hiç birşey gerekmez.

Bir daha hiç bir şekilde yazma.

O O'na koyar zaten.

0|0
    0|0
  • şifresini ne yapacaksın

1|0
    0|0
  • Aldattığını öğrenmişsen daha ne facebook şifresine ihtiyacın var anlamadımki..

ayrıl gitsin, onunla uğraşma daha..

0|0
    0|0
  • al işte

soru sormayacaksak nası yardım edecez

büyücü müyüz medyum muyuz !

0|0
    0|0
  • bu işi en iyi yapan kişi yalçın abi

0|0
    0|0
  • onun şifresini öğrenmen seni daha kötü duruma getirebilir ama

0|0
    0|0
    • bende onu istiyorum ondan öyle nefret etmeliyimkii bir daha aska inanmayayim askdan medet beklemiyeyim

• seni çok iyi anlıyorum yaşadığın duyguların ne kadar yoğun olduğunu yaşayan biri olarakta biliyorum kelimeler kifayetsiz kalıyo bazen böyle durumlarda çok kötü bişey ama güçlü olmak gerek

• ya anlatilmaz duygular icindeyim sanki ondan baska birisi yok butun icimdeki sevgiler yok oldu sanki su koca dunyada ondan baskasi yok ondan baskasini sevemeyecegim gibi geliyor bana Allah kahrettttsin

Kızlar Ne Diyor 11

• her ne yapmak istiyorsan sonradan kendini kötü hissetmene sebep olacaktır. bu yüzden acını dindirmenin bir başka yolunu ara bence. telefon açıp ona küfür etmen bile onun hesaplarına izinsiz girmenden daha doğru...

0|0
    0|0
    • peki o benim duygularimla sevgilerimla hesapsizca oynadi ben onun lanet olasi yerine girmisim cokmu!

• haklısın, aldatılmanın insanı nasıl allak bullak eden bir duygu olduğunu biliyorum. ama şu anda canının acısıyla kendine hak gördüğün şeyler, aylar sonra mahçup olarak hatırlamana sebep olabilir, bunu anlatmaya çalışıyorum. bu yüzden, sonradan kendine öfkelenmene sebep olabilecek bir şeyler yapmaktansa, telefon açıp duygularını açıkça anlat, hatta küfür et diyorum. dinlemezse mesaj yağmuruna tut onu ama ne yapacaksan sadece ona yap.

• aldatmış halen facebook şifresını ne yapacaksın yaa!

Sen artık ondan kendı şifrelerını al.

1|0
    0|0
  • Hiç şifreyle felan uğraşma canım ALLAHA havale et ve sadece sus ona en büyük ceza olur emin ol çünkü vicdan yapıcak bunu.

0|0
    0|0
  • bır hacker bulman lazım baska sekılde ogrenemezsın. Benım arkadaımın basına geldı facesı ele gecırılmıstı msn sı falan kım oldugunuda hala ogrenemdık :(

0|0
    0|0
  • canım.. kızı bulunca daha çok üzülüceksin, seni çok iyi nlıyorumi ben de ilk öğrendiğimde elimden geleni yapım, öğrendim.. ama kendime çok zarar verdi bu.. lütfen :( öğrenmeye çalışma.. Bak gerçektenn

0|0
    0|0
    • ben onu öyle bir duruma getircemki benden daha üzülecek rezil olcak tek istedigim bu allah biliyor benim su an ne cektimi

• ben de biliyorum emin ol kardeşim.. sen şu an sinirlisin asabisin.. Sana birşey diyim ve uygula.. Onu unut.. Kendini spora ver, bir etkinlik yap.. yoksa kendini üzmeye devam edersin..

• msninin şifresi var mı snde? ya da msn şifresine ulaşabilecek hacker bi tanıdığın?

0|0
    0|0
  • canım yapabileceğin şey eğer eski şifresini biliyorsan üst üste yaz hesabı kitlenir uğraştırır onu yada hackletmen lazım :S dene doğum tarihi tuttğu takım falan

0|0
    0|0
  • öğrenemezsin aldatılmışsın bırak. Hiç düşünmemeye çalış

0|0
    0|0
  • keşke yapmasan ya emin ol daha kötü şeyler öğrenip daha çok üzüleceksin..

0|0
    0|0
    • ben ögrendigimi ögrendim buzamandan sonra canim az yanmis cok yanmis ne fark eder ?

• hair arkadasim ogrenmedin... 15 gun once bende bunu yasadim kiz arkadasimin beni aldatigini orendim... face ni actimda dunya ozerime ykildi. nasil mi? bak: ona bakmaya kiyamazken resimlerini 4 erkekle paylasmis. 4 aski var mis + ben besinciy dim. daha dur 7 ay kalmisti onunla evlenmem icin... 3.5yil birlikteydik.. ama 4.5yildir onu seviyordum... bir erkek le 1200 ask msj sadece 2 ayda atmis. ve ve ve o mesajlar her gece hancer gibi kalbimde unutmam o mesajlari... pisman olacaksin.

• ay çok kötü ya bilenler bilir bende aldatıldım ay çok üzüldüm aynen beni anlatmış arkadaşımız. bende şok olmuştum 2.5 yıllış ilişki evlenecektim ay pes ya ne biçim insanlar bunlar. kız erkek farketmiyo hasta ve vicdansız olmak için.. ıyyyyyy kötü oldum olanları düşününce

• Uğraşmana değmez emin ol...

0|0
    0|0
    • Ben ugrasmak istemiyorum sonkez birsey yapmak istiyorum ve hersey bitecek

• Pekkomik in yorumuna dikkat et bence! Şu an yapacağın en mantıklı şey , bence hiçbişey yapmamak cünkü pişman olacan emin ol...ille de birşey yapmak istiyorsan ara icindekileri dök ve kapat...facebookda sevgilisini görsen ne olacak? bu seni ancak daha da üzer...

• ben bu ask icin neler vermistim hem aci hem sevinc ama buzamandan sonra üzülsemde artik bir faydasi olmaz

• kırdınmı sıfreyı

0|0
    0|0
Yükleniyor...