Başkasının da bana onun seslendigi gibi seslenmesi onu üzer mi? Kızdırır mı?

arkadaşlar ben sevgilimden ayrıldım.

bana balım derdi sürekli mesela.

baskasınında bana balım dedigini görmesi onu üzer mi? yoksa eski günlerimi hatırlatır.

arkadaşın facebookta resmimi paylastı o görsün diye. altına balım yazmıs. dedi bunu görünce iyi olur seni daha cok hatırlar. içi sızlar.

Sizce onun bana seslendigi gibi baskasınında ama kız arkadaşımında seslendigini görmek ondan kötü bir his yaratırmı?

yoksa üzülür mü? Sizce dogru birşeymi yapmısız

AMA KIZ ARKADAŞIMIN SÖLEMESİ. ERKEK DEGİL... eski günleri hatırlasın diye yazdık ama. sizce? dogruu yaptık

Güncellemeler:
allah allah ugrasmak bana kalmıs siz cevabı söleyin
su soruyu okuyun güzelcene yazın ne olur ya. ögüt istemiyorum. kız arkadaşım dedigi işe yararmı
LÜTFEN YARDIM EDİN. ARKADŞIMIN RESMİMİN ALTINA BALIM YAZMASI. ONU OLUMLUMU ETKİLER OLUMSUZMU.. BAK HERKES BALIM DİYOR ONA DEMEZ DEGİL Mİ?

sİZCE NE YAPAYIM?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Görende balım kelimesini bir tek o kullanıyor sanacak.Bende Sonsuzum derdim sürekli eminim benden sonra hiçkimseden o kelimeyi duymamıştır, ne zaman bana iltifat etse bu kelimeyi söylerdim susup kalırdı, gebersin :D

1|0
    0|0
    • eeee yani

• Aklına eskiler gelir, eğer gerçekten sevmişse ciddi sevmişse pişman bile olur belki özler bile... :)

Yatıyorum lan ben her zaman böyle oluyor tam uyuyucam birinin sorusuna saatlerce yorum atıyorum bütün uykum batıyor, biz sabah 7 iş başı yapalım siz aşk meşk uğraşın boş hepsi boş(yanlızım) :D

Haydi iyi geceler.

• dur bi sevaabaa giriyonn işte

Erkekler Ne Diyor 4

• kızsa iplemez, eğer ayrılmayı o istemişse iplemez, ayrılmayı o istememişse ve erkekse söyleyen o gece sabah olmaz onun için

1|0
    0|0
  • sanmam bi kere sevmeden ayrıldıysa umursamaz ...

1|0
    0|0
  • boş işler bunlar

1|0
    0|0
  • Allahım akıl fikir ihsan eyle şu genç kullarına.. amin..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ugraşma böyle işlerle boşver

1|0
    0|0
  • bnce hiç üzmez bugun benim eski sevgilim beni istiyen birinin olduğunu duyduğu halde bile üzülmedi

1|0
    0|0
    • o senin eski sevgilin. sevgiliden sevgiliye fark. var. nerden biliyorsun üzülmedigini. belkide üzülmüştür. sana belli etmemiştir.. ama üzülmesiyse yazık ona

• nasıl bir aşktı ki sizinki. yani birlikteyken sevmiyormuydu. biraz hissetmen lazım senin. birlikteyken seviyorsa. yada zaten insan svemedigiyle birliktede olmaz. bence sen şimdi cok duygusalsın.. üzülüyordur kesin. insan illaki üzülür. ama tepkisini o şekilde umursamaz davranıp gösteriyodur..

• bn seviyor diye biliyodum o zamanlar ama bugnden snra sevmdğni anladım

Yükleniyor...