Pişman olmamak ve keşke dememek için.

Yaydan çıkan ok, ağızdan çıkan söz, kaçırılmış fırsat ve geçmiş zaman geri gelmez;

evet arkadaşlar aldığınız karaları, elinize geçen fırsatları veya ağızınızdan çıkan sözleri söylerken ölçüp tartarmısınız sonunu düşünürmüsünüz yoksa anlık kararlarmı alırsınız bu yüzden pişmanlıklarınız oldu mu?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• kararlarımız kaderimizi belirler iyi düşünüp iyi tercih yapmaktan yanayım. ama senin doğru sandığın yanlış, yanlış sandığın doğru çıkarsa ne olcak onu bilmiyorum. bazen sana sunulan acıları yaşamak zorundasındır ve seni emin ol büyütür besler her biri

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Bi insanı kıracak ,keske dedirticek laflar soylemedım henüz.

yada henüz pişman olmadım.

Anlık kararlar almam

0|0
    0|0
  • Düşünmeden konuşursan, konuştuğunu düşünmek zorunda kalırsın felsefem bu ama mutlaka ki istenmeden de olsa en son söylemem gereken şeyi en başta söylediğim zamanlar olmuştur Dikkat etmek gerek keşkeler hiç hoş olmuyo.

0|0
    0|0
  • ilk önce düşünürüm karsımdakini kendi yerime koyarım. böyle soylersem karsımdaki ne hale gelir gibisinde.on kere düşün bir kere konus demişler.insanları üzmemeye kalp kırmamaya özen gösteririm bu yüzden pişmanlıgım yok

0|0
    0|0
  • susarım genelde düşünür öyle karar veririm :):)

0|0
    0|0
  • Ben düşünmeden karar aldığım için sonu hep hüsran olur. Ama iyi bir ders olur hatalarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Pişmanlıklarım çok oldu. Ansızın aklıma gelir , utanırım o an, ya da canım sıkılır , bir sigara yakar düşünmemeye çalışırım. Ancak hatalar ders çıkarmak içindir. İyi kötü nasıl davranılırsa hangi sonuçla karşılaşacagimizi öğreniyoruz. Dolayısıyla O pişmanlığı yaşamadan ölçüp tartarak karar vermek zor olur , çünkü sonuçlarını henüz bilememekteyiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...