Hugo Almeida topçu mu ya?

bu adam hakkında ne diyorsunuz. Bence tam bir odun.

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Gidecek diye cok sevinmiştim gitmedi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• o kadar paraya bu kadar gol atıyorsa veya hiç atamıyorsa diyelim bencede pak başarılı sayılmaz.bobo iyidi :(

0|0
    0|0
  • almedia çok iyi

0|0
    0|0
  • hugo almeida

0|0
    0|0
  • erkezi diye bir site var. ordan istediğine ulaşabilirsin.her bilgiye ulaşabilirmisin bilmiyorum ama baya wsx

0|0
    0|0
  • erkezi diye bir site var. ordan istediğine ulaşabilirsin.hererkezi diye bir site var. ordan istediğine ulaşabilirsin.her bilgiye ulaşabilirmisin bilmiyorum ama baya bilgiye ulaşabilirmisin bilmiyorum ama baya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• werder Bremendeyken Almanya da oynadığı dakika başına en çok gol ortalamasına sahip bir golcüydü.Attığı gollerin çoğu Q7 nin adrese teslim ortaları sayesindeydi.Q7 yok Almeida da kayıp

0|0
    0|0
  • valla malesef ben bir beşiktaşlı olarak bu adamı almanyada izliyodum gerçektende müthiş oyuncuydu fakat türkiyeye gelen böyle oyuncular ne oynayacaklarını bilmiyolar en büyük sorun bu onun için bir odun ağaç gibi gelmesi çok doğal

0|1
    0|0
  • werder bremendede çok maçını izledim çok aşarı gol atan biri değil ama nerde nezaman duracağını biliyor sadece anlaşabileceği oyucular yok fernendes dışında çok fazla top atılmıyor bu sistemde jardeli bile koysan oda başarısız olur çokta yüklenmemek lazım bence

0|0
    0|0
    • werder Bremendeyken Almanya da oynadığı dakika başına en çok gol ortalamasına sahip bir golcüydü

• Ben adamın beşiktaşta hiç topu alıp sürükleyipte gol attğını görmedim attığı gollerin hepsi kafayla başka bir işe yaradığı yok.

0|0
    0|1
  • odun deme kardesım ne odunu ayıp edıyosun adam bıldıgın kazma :D

0|1
    0|0
  • gece uyurken almeida yi ruyam da goruyorum. adam bir macta 5 gol atmis, ben staddayim tabii gucune guc katmaya geldik falan atmosfer super. sonra birden bir ses duyuyorum, fabian uyan artik ise gec kaldin bak. ondan sonra anliyorum bunun bir ruya oldugunu tabii. ilhan mansiz ve john carew den sonra besiktas a forvet falan gelmedi arkadas. ben bunu bilir bunu soylerim.

ama futbol bana eskisi kadar zevk vermiyor. baska sporlar daha keyif verici..

0|0
    0|0
  • Sen nesin?

0|0
    0|1
  • iyi oyuncu ama iyi takımda değil..

0|0
    0|1
  • futbolcu futbolcu ama türkiyede oynamak çok zor bizim ülkede hersey zor inan bana

0|0
    0|0
    • bu adamı izlemekten hiç zevk almıyorm. Bende beşiktaşlıyım ama yollasalar 1 gr üzülmem. Tek yaptıgı kafa topuna çıkmak. Bu da hiç bir işe yaramaz.

• bana bir söyle hangi yabanci türkiyede basardi saysan saysan bir kaç tane 100 senelik bir tarih içinde bizim ülkede her zaman basari isteriz yanlis olusa yerde yere vururuz bak chelsea torres 60 milyon transfer ilk sene 3 gool ama simdi bak durmadan atiyor bizim ulkede 60 milyon verecen 3 gool atacak linç ederler

• bilmiyorum nasil futbolcu

0|0
    0|0
  • Almeida bence Portekiz krosu :D

0|0
    0|0
  • sonuçta adam santrafor arkasındakiler odun gibi pas atamıyorlar

0|0
    0|0
  • pek iyi olduğu söylenemez...

0|0
    0|0
  • Top oynamayı bilmiyor adam topları değerlendiremiyor coğunu abi

0|0
    0|0
  • balerin

0|0
    0|0
  • Batuhan ondan daha iyi bir golcü

0|0
    0|0
  • 2. Guiza vakası değil ama golcü gibi de oynamıyor

0|0
    0|0
  • Almeida golcuyse sow nedir?

0|0
    0|0
  • bi yol olmaz.

0|0
    0|0
  • ayaklarına hakim olamıyor.sadece kafa vuruşu özelliği var.o da nadiren oluyor.

0|0
    0|0
  • survivordaydı galiba:)

0|0
    0|1
Yükleniyor...