Diğer yarınız olmayabilir mi?

Diğer yarınız olmayabilir mi?hep diğer yarımı arıyorum deriz ya acaba yokmu? yaratılmadımı?

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• diğer yarımız değilde ruh ıkızım olabilir aslında. ama henuz karsıma cıkmadı. cıksa da anlaşamayız kı. yanı benım gıbı dusunen enım gıbı yapan bırıyle bı yere kadar. sonra sıkılmaya başlar ınsan. bazen tezatlıklar da guzel oluyor. o yuzden bana benzesın huy olarak bıraz fazlasına gerek yok. gerısı çekım mutluluk felan fılan dıye gelır :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• büyük olasılıkla yok.

0|0
    0|0
  • eğer diğer yarımız varsa o bizi arasın biz neden onu arıyoruz herkes bi yol tutturmuş armut piş agzıma düş ne ala ben yarımı falan aramıyorum çok istiyorsa o beni bulsun

0|0
    0|0
  • Nasip kısmet

0|0
    0|0
  • Var ben buldum ama kaybetmek üzereyim bi daha da bulamam herhalde

0|0
    0|0
  • Mükemmeli aradığın sürece olmayabilir, ama aramayanlardanda yalnız olan var. Ki sonuç ya sen eksiksin ya karşındakiler.

0|0
    0|0
  • herseyın hayrlısını ıstyorum

0|0
    0|0
  • bence var ve o da beni düşünüyor

0|0
    0|0
  • demedim,yalan:/

0|0
    0|0
  • Tum yakisikli boylar benim yarim elmam

0|0
    0|0
  • belki yanlış cinse bakıyoruz da ondan bulamıyoruzdur

0|0
    0|0
  • Benim yok eminim buna .ben yarım yarım dolaşırken bide beni çeyrek yapmaya çalışanlar var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende ki yarı eksikken diğer yarımı hiç düşünemedim.

ama olsun.

0|0
    0|0
  • Diğer yarında aradığın kriter sayın 5 olursa (universite mezunu , sarışın, 175 boy vs. ) bu kişiyi bulma olasılığın 4/1000 dir. Özellik sayısı arttıkça bulma ihtimalin katlanarak düşecektir.

Diğer yarının çeyreğini ara barı şansın artsın :)

0|0
    0|0
  • bir elmenın iki yarısı gibi yada bir bedende iki ruh gibi tabiki var kalu bela...kaderin tecellisi...

0|0
    0|0
  • Sanırım benimki yaratılmamış.

0|0
    0|0
  • Vardır mutlaka.. Arıyorum bulacağıma inanıyorum sadece zaman gerekli...

0|0
    0|0
Yükleniyor...