Ölen çocuk geri geldi mucize yaşandı. Sizce böyle birşey mümkün mü?

anlatacaklarım tamamen gerçek.arkadaşımın yiğeni 3 hafta önce 5. kattan düştü çocuğun ciğerleri patlamış betona çakılınca hastanede öldü neyse arkadaşım yiğenini kendisi yıkadı mezarada kendisi koydu tabi herkes perişan oldu 1 hafta sonra kadının birisi ölen çocuğun babasının işyerine fotoğraf çoğaltmaya geliyor adam resime bir bakıyor oğlu uğurun tıpkısı kadın orda yalvarmaya başlıyor çocuğa bakacak durumum yok size veriyim okutun oğlumu diyor adamda çocuğu getir bakıyım diyor sonra çocuğu getiriyorlar bakıyorlarki oğulları uğurun aynısı sonra çocuğu yanlarına alıyolar çocuk ama herşeyi hatırlıyor 3 hafta öncesinde olanların herşeyi sadece düştüğü öldüğü günden itibaren hatırlamıyor.çocuk herkese neden böyle davranıyosunuz ölmedim ben diyormuş ayrıca nasıl geldin sorusunada beyaz giysili ablalar getirdi beni diyormuş kadın çocuğun kimliğini vermiş bir bakmışlar isim soyisim herşey aynı bunlar durumu savcılığa anlattılar mezarı açtırmak için dün mezarı açtırdılar mezar boş çıkmış sadece bağladıkları ip duruyormuş kefende yok tahtalarında yeri değişmiş herkes şok olmuş savcılar polisler sizinde çevrenizde böyle esrarengiz olaylar oldumu hiç

Güncellemeler:
inanmak zorunda değilsinz ama olayın içinde olmasam bende inanmazdım ama doğru dün yaşandı hatta herkes şokta zaten
inanmıycanızı biliyorum ama bizzat içinde olduğum için olayların şaşkınlık içimden taştı paylaşma ihtiyacı duydum benimde aklım almıyor

0|0
11|16

En İyi Erkek Görüşü

• bir sudan insanı halkeden rabbim herşeye kadir...

2|1
    0|0
    • bencede bizzat yaşamasam inanmazdım ama artık inanıyorum allahın mucizelerine zaten çok eskilerde mucizeler çok yaşanırmış bu yüzyıllarda yaşanmıyor

• tekrar geçmiş olsun senin adına sevindim

• teşekkürler herşey mazide kaldı:)))

Erkekler Ne Diyor 15

• bu renkarasyon düşünce... Islamiyette ölümden sonra dönülecek yerin asla tekrar bu Dünya olmadığı Ankebut suresinin: "Her nefis olumu tadar, sonra donup Biz'e gelirler" mealindeki 57. ayetiyle beyan edilmektedir. şu halde ölümden sonra dönşs tekrar Dünyaya değil, Hakk'adir.

dolayısıyla renkarnasyona inanmak.. islamı red etmekle eşdeğerdir... hata tüm semavi dinlerinde renkarnasyon inncı batıldır... dahada inanmazsan diyanetin alo feva hattını aramanı tavsiye ederim.. ücretsiz... bu safsatalarıda buraya lütfen taşımayın...

0|0
    0|0
    • sen bilimsel yazıyorsun ben bizzat olayı gün ve gün takip ediyorum ve içindeydim inanmanızı beklemiyorum zaten ama bu olay gerçek yaşandı ayrıca haddime düşmedi dini reddetmek veya eleştirmek benim allaha inancım tamdır bende mantığımla haraket eden birisi olarak böyle birşeyi mümkün bulmadım inanmadım taki mezar açılana kadar

• hayır kırılmadım zaten mezarı açan hocada benim böyle birşey hiç başıma gelmedi ama tabi duydum demiş allahın hikmeti yeterki istesin olmayacak birşey yok

• abla ne içiyosan ondan istiyom.

1|1
    1|1
    • ya böyle ciddi bir yaan söylüycek halim yok ayrıca sigara dahi kullanmıyorum

• tamam hap atıyon anlaşıldı bu arada eksilemen gerekmiyodu.

• Biraz köpürtülmüş bir hikaye gibi ama tabi bilemicem bilimsel bir açıklaması mutlaka vardır yani kimse öldükten sonra geri gelmez. Bilimcide geçtim bu dinende yanlış bilemiyorum eğer doğruysa mutlaka mantıklı bir açıklama vardır birşeyler gözden kaçmıştır

0|0
    0|0
  • Hadi morgda canlansa tamam diyeceğim ama mezara gömmüşler, sonra açmışlar çocuk yok filan.. İnanası gelmiyor insanın...

0|0
    0|0
    • aynen başlarda bende dedim çocuğun ikizi falan vardır onu getiirmişlerdir falan diye sonra çocuğun geçmişi hatırlaması mezarın boş çıkması mucizevi bir olay cidden

• kadın gelmiş direk benim bakacak durumum yok çocuğuma ne olur alın evlatlık olarak okutun bende zaten izmire gidecem benide otobüse bindirin demiş.bunlarda kendi çocukarına çok benziyor getir bakalım çocuğu demişler sonra bunlar çocuğu almışlar kadını otobüse bindireceklermiş kadın ben şu karşıdaki dükkana gidip geliyorum demiş çıkmış çıkış o çıkış kaybolmuş

• Ooooo güzel...

• cidden inanasım gelmiyor oha oldum kaldım... o.O

0|0
    0|0
  • Gerçek kesitte izlemiştim bunu :) kalb gozunde yenı versiyonu var :P

Böyle birşeyın olması imkansız

0|0
    0|0
  • Hadi Sırlar Dünyasını arayalım. :)

1|0
    0|0
  • küçük çocuklar meleklerin koruması altında.mesela bebek arabası içinde bebekle beraber metronun önüne düştü bişey olmadı

0|0
    0|0
  • evde şuan kimse yok ve benim okuduğum olaya bak şimdi tuvalete nasıl gidecem ben sen onu söyle?

0|0
    0|0
  • gizli kardeş var mı şizo

0|1
    0|0
  • olabilir neden olmasın muslum gürsesi bile morga koymuslardı yasatan Allah yasatıyo

0|0
    0|0
  • gece gece daha eğlenceli bişi yokmu ki

0|0
    0|0
  • Aklım mantiğim kabul etmiyor...

0|0
    0|0
  • ALLAH istesin yeter.

0|0
    0|0
  • hadi atayizler!

0|0
    0|0
    • ne alaka işim olmaz ataistlikle

Kızlar Ne Diyor 11

• gerçek dışı bir olay bu bence.

0|0
    0|0
  • herşey olur herşey yüce rabbim herşeyi insanlar için yapmış olamaz gerçke dışı diye konuşanla allahın varlığına tam inanmayanlara inandırıcı gelmez ama olurr herşey olurrrrr

0|0
    0|0
  • Nerde ne olacağı belli olmaz. İnanmakta güçlük çekebiliriz ama neler olmuyor ki doğaldır diyorum.

0|0
    0|0
  • tutmaz bu senaryo

0|0
    0|0
    • söylediğim gibi inanmamakta özgürsün mantıken imkansız bir olay

• geldiği zaman dememiş mi diyorum zaten neyse zaten inanmadım

• zaten çocuk gelince direk anne baba diye atlamış boyunlarına hatta okuluna gitmek istemiş götürmüşler sınıf arkadaşları şok olmuşlar

• he.

0|0
    0|0
  • Allahın hikmeti

0|0
    0|0
  • turstım :d

0|0
    0|0
  • tüylerim diken diken oldu. kıyamet yaklaşıyor. :))

0|0
    0|0
  • yok daha neler

0|0
    0|0
  • İnanmamızı beklemiyorsun umarım.

Hangi filmi izledin, etkisinde kalmış olmalısın.

0|0
    0|0
    • mantıklı olursak saçma geliyor ama gerçek allah istesin yapamayacağı ne yokki mezarlıkta şehitleri secde ederken görenler var gölcük depreminde bir hafta yemek yemeyip çıkarılınca ekmek su istemeyen hatta yaşlı amca bana ekmek verdi diyen olmadımı onlardamı film

• Bilemeyiz biz. Eğer doğru ise ailesi için büyük sevinç olmuştur, ne güzel..

• zaten uçuyolar mutluluktan çocuk sol tarafının üzerine düşmüştü yürürken sürekli sol kalçasını tutuyormuş hastaneye götürmüşler o tarafında hafif bir ezilme varmış başka içbir sağlık sorunu yokmuş

• Ohaaaaaaaa o.O

0|0
    0|0
Yükleniyor...