Ya bişey sorcam insan spor yapınca kilomu alır? :D?

Yahu millet zayıflar ben kilo alıyorum spor yaptıkça bu ne iştir anlamadım ;DD

yaklaşık 3 ay olcak fitnesa başlayalı ama valla üç ay önce göbeğim yoktu şimdi göbek yapmaya başladım :DD

Tamam az biraz iştahım açılmış olabilir ama bu kadarda olurmu ya? :))) nerde yanlış yapıyorum bir söyleyiverin be?

0|1
410

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• spor hocan, yanlış proğram uygulatıyor olabilir.. çünkü bazı hareketler gerçekten zayıflatır, bazıları kilo aldırır. ve spordan sonra neler yediğinde önemli..
    ben spor yaparak 8 kilo aldım.. iştahımı açtı ve kas ta yaptım.. ama istediğimde buydu zaten. spor yaparak kilo almak ve kas yapmak.. ama proğram önemli.. unutma..

1|0
    0|0
  • İştahının açılması, kaslarının protein ihtiyacı yüzündendir ve gereklidir.

Ama sen, bu açlığı protein ile değil de; başta karbonhidrat olmak üzere abur-cubur, şeker, kısır, bazlama, yoğurtlu iskender, künefe ve fıstıklı baklava ile doyurduğun için normal olarak kilo alıyorsun..

Hocana söyle, sana bir diyet listesi yazsın.
    O liste haricinde de ekstra olarak hiç bir şey girmeyecek ağzına.

Hadi, görüşürüz..

0|0
    0|0
    • Valla senim şu yazdıklarının hiç birini yemiyorum hele tatlıyla aram oldum olası yoktur. Ama tavsiyen için teşekkürler :D

• Genelde zayıf olanlar şişmanlar şişmanlar zayıflar :-)

0|0
    0|0
  • Yemeğini dengele ve düzenle önceden az yiyiodun metobolizma yavaşyı şimdi cok yemeye basladın yükleniyosun bir öğünde metabolizma cok şaşırdı kilo alıyosun şimdi cok yiyceksin ama yediğin şeyler daha önemli dikkatli dengeli yiceksin

0|0
    0|0
    • Örnek verebilirsen sevinirim misal ne yememi önerirsin?

• Peki çok teşekkürler :)

• Ben twşşekür ederim

• 1 sınav cekip 2 tost yersen öyle olur

0|1
    0|0
  • Aldığın kilo sadece yağ değil , su , kas ve yağdır.

0|0
    0|0
  • Benim de spora başlamam gerek kilo almak için ama çok isteksizim

0|0
    0|0
  • Sıkı antrenmanla 1 saat yeterli değil mi?
    Bence yeterli bir süre.

0|0
    0|0
  • Yok Fit olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1. Yanlış antrenman programı uyguluyor olabilirsin
    2. Spor yapıyorum diye öğünlerini fazlalaştırmışsındır
    3. Kas oranın yükselmiştir yanında yağlı yiyeceklerde tüketiyorsan bulk duruyorsundur
    Sana tavsiyem öncelikle porsiyonlarını küçült spor yapıyorsun diye ne buluyorsan yeme ve ne tarafında fazlalığı varsa oralara az kilo çok tekrar ve fonksiyonel antrenman stili ile çalış yani 10 tekrar squat 10 tekrar lunge 10 tekrar jump squat 5 tekrar push up ve yapabildiğin kadar mekik çekebilirsin hem kondisyonun artar hemde nabzını yükseltecek bir antrenman olduğu için çabuk yağ yakarsın. Ve her antrenman sonunda kardio yap. Başta değil sonra olsun kardion. Kolay gelsin

1|0
    0|0
  • Sorun sende, sporda değil. Az bir şey açılsa bile demek ki metabolizman çok yavaş az bir şey yesen bile kolay alabiliyorsun kilo. Metabolizmanı hızlandıracak yiyecekler içecekler tercih et.

0|0
    0|0
    • Mesela desem örnek verebilirsin?

• Mesela yeşilçay metabolizmayı hızlandırır. Spora başlamadan önce bitter çikolata almalısın o da metabolizma açısından zengin. Spor sonrası kafein çeşitleri içersen spor yaptığın esnada kahve yağ yakımını hızlandırır.
      Bol proteinli beslenmen gerek, karbonhidrat besinleri bir süre hayatından uzat.

• Yeşil çay sürekli içerim , çikolata sevmediğim halde bitter çikolata yemeye başladım spordan önce bir parça. kafeinli şeyler tüketmeM. Karbonhidrat konusu sıkıntılı biraz bak..

• Spordan hemen sonra yemek yediysen almışsındır bknz. Ben

0|0
    0|0
  • Hem spor yapıp hem bol bol yemekler yersen tabiki irilesirsin

0|0
    0|0
    • eskisinden fazla yediğimin farkındayım şu an ama doymuyorum ve çok sık acıkıyorum. Spor yapmak gerçekten iştah açıyormuş bence :D

• Bakalım tutmaya çalışıyorum elimden geldikçe :D

• Hadi bakalimm :))

Yükleniyor...