Erkeklerin sporla ilgilenmesi kadınların hoşuna gider mi?

Sorum hem erkeklere hem kadınlara. Bir erkeğin doğrudan, yaygın bir spor koluyla uğraşması veya taraftar olarak sporla yakından ilgilenmesi o erkekle ilgili bir kadın için olumlu veya olumsuz izlenim yaratır mı? Sporla ilgilenmeyen erkeklerin kadınların gözündeki yeri nedir? Sorum özellikle futbolla ilgili.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• O kişinin kim ne nasıl birisi olduğuna bağlı... İşi, hobisi, falan filan bunlar asıl konular değil, teferruatlardır... Yani bir kişi sırf sporcu diye hoşuma gitmez, ama sevdiğim ve gerçekten kalbimi çalan biriyse, sporla ilgilenmesinde bir sakınca yok, haa ilgilenmese de sakınca yok...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evet gıder hobısı olan ınsanları severım

0|0
    1|1
  • hoşuma gider tabi sağlıklı yaşamayı bilen eğlenceli tipler olurlar genelde ama uraşsn sporla öyle alp cipsni birasını oturup maç izleyen adama sporla ilglenyo demem

0|1
    1|0
    • zepwins sana katılıyorum ya hem spor yapan hem eğlenceli tipler diyince bana seslendin sandım. Sana tamamen katılıyorum ama birada içiyorum evimde değil dışarda arkadaşlarla :)

• yok kocum o sana degıl bana yazdı onları sen ustune alınma..

• Bence bi erkek futboldan anlamalı.Bir takım tutmalı desteklemeli.En azından futbol bilgisi benden iyi olmalı.

0|0
    1|1
  • tabiki eder.bende futbol dahil çoğu sporu sever ve takip ederim.konu üzerinde konuşup fikir yürütmek güzel oluyor.

0|0
    0|0
  • futbolla ilgilenen hatta fanatik olan bir erkek tabiki çok hoşuma gider erkek dediğin öyle olur zaten ben bile futbol aşığıyken ondan da aynı şeyi beklerim birde renktaşsak tamamdır :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• ben spor yapıyorum kendi çapımda göğüs kaslarım çok sevimli bir kıvrım almış durumdalar kızlar severler :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...