Spor salonuna gitmek istiyorum yardım eder misiniz?

İstanbul bakırköyde sadece bayanlar için olan bir spor salonu bilen var mı acaba...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece bayanlara ozel yokta atakoy plusta aylik 80 liraya var eger sabahlari gidebiliyorsan orasi genelde bos oluyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ohaaa aynı yerde mi oturuyoruz !!! incirlide dilek pastanesinin üstünde bir yer adını hatırlamıuorum niye sadece bayanlar bir sürü yer var bizim burada

0|0
    0|0
    • Erkekler olunca ben kendimi kasıyorum utanıyorum

• ohaaaaa :)) sen beni gördün mü ya da tanıyo musun :))) ben de incirlide oturuyorum şimdi şunu biliyo musun diycem yüzde yüz evet dicen ama sölersem de burdan açık adres gibi olur :))))

• pardon incirlide degil osmaniyedeym ben evet

• Sen spor yapma boşver evde otur çay çekirdek yap.(spor salonlarınıda haremlik selamlık diye ayırmaya çalışıyonuz. Yazık m. k)

0|0
    0|0
    • ondan degil canım ben kendimi rahat hissedemiyorum unatanıyorum

• Neden sadece bayan merak ettim söyleyebilir misin arkadasım:)

0|0
    0|0
    • Erkekler olunca ben utanıyorum faln yapamıyorum hiç bir şey rahat olamıyorum

• Peki arkadasım kimse kimseye öyle bakmaz yani benim yerimde bakamaz öyle bir şey ama öyle uygun föeütorsan öylw yap ama eve yakın yerw gir benim tavaiywm vakit kaybı yasama bir aürw aonra sıkılcan gidemiceksin yakın olunca daha kolay oluyo:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...