Almanya ile İngiltere maç yapsa kimi tutarsınız?

ben Almanya'yı tutarım. I.Dünya savaşı'nda aynı cephedeydik. ayrıca ülkemizden 2 milyon kişi orada yaşıyor . haksız mıyım ?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Almanya

0|0
    0|0
    • "Futbol 90 dakika süren ve sonunda Almanların kazandığı bir oyundur" - Gary Lineker

:)

Kızlar Ne Diyor 6

• iyi olan kazansın

0|0
    0|0
  • Almanya

0|0
    0|1
  • ikisinide tutmam.

0|0
    0|0
  • Osmanlı balonları patlar birazdan.

Almanya.

0|1
    0|1
  • ingilizleri.geçmişle alakası yok

0|0
    0|0
  • almanyayi tutarim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Almanyayı dost olarak görme orda çoğu türke ırkçılık yapılıyor ve sırf savaşta ittifak olduk diye dost olduğumuz anlamına da gelmez geçmişte fransayı koruduk onlar bize şimdi ne yapıyor başka avrupa ülkelerine yardım ettik onlar bizim ellimizden topraklarımızı alarak teşekkür ettiler ve almanlar yüzünden 1. dünya savaşında 100 binlerce türk öldü çünkü bazı cephelerde kendi askerleri ölmesin diye türk askerlerini saldılar ve çanakkale savaşındada birmsürü türk almanlar yüzünden öldü(atatürkle bir alman general arasında olan bir olay alman generalin adını unuttum) ben eğer maç yapsalardı ingiltereyi tutardım tarihten dolayı değil onlardanda az çekmedik bazı ıyuncularını sevdiğim için ve fizik gücü yüksek bir takım olduğu için ingiltereyi seviyorum.

0|0
    0|0
  • Almanya yı

0|0
    0|0
  • tabiki almanya geçmişi düşncek bişi yok.Futbolunu beğeniyorum adı ustunde panzerler nefes aldrmıyorlar

0|0
    0|0
  • ingiletereyi tutarım ya geçmişle alakası yok gerard lampard var oda:)

0|0
    0|0
  • ben arjantin'i tutuyorum.

0|0
    0|0
  • LİEBE DEUTSCHLAND.

0|0
    0|0
  • ingilizleri

0|0
    0|0
  • panzerleri tutarım...

0|1
    0|0
  • Zaten nickimden de anlaşılabileceği gibi İngiltere 💪❤ hastasiyim ya İngilterenin ❤❤❤

0|0
    0|0
  • Almanya çünkü

ingiltereyi biz yenemiyoruz

bari onlar yensin

0|0
    0|0
    • Bu 20 yıl önceydi. Kova kaleciler Yaşar ve Hayrettin yok artık, ve kötü oyun da. Şimdi oynasak yeneriz tahmin ediyorum.

• Tabiki İngiltereyi yenemezsiniz ezikler 💪💪💪

Yükleniyor...