Mekikten anlayanlar bir bakabilirmi rica etsem?

Benim karnım düz mekiğe başladım 4 gündür ve günde sabah 10 akşam 10 çekiyorum anca o kadar yapabiliyorum kilolu olmadığım halde kaldıramıyorum kendimi ve karın kaslarım çok ağrıyor bırak diyolar ama bırakmak istemiyorum http://hizliresim.com/yPD4m9 böyle bir sonuç almam için günde kaç mekik çekmem gerekiyor ve kaç ayda alırım bu sonucu?

Güncellemeler:
Karın kaslarım derken olmayan karın kasları :D

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• eger bunu yapmak istiyorsan mekik yeterli olmaz. siki bir karin calismasi yapman lazim. agrimasi normal bir sey ama agridi diye birakma sakin. haftada 3-4 kez yap. ard arda iki gun yapmamaya ozen goster.

0|0
    0|0
    • Yürüyüş yapıyorum zaten hep hareket halindeyim onun dışında bazı akşamlar basket başka bir spor faaliyetim yok bırakmıyorum zaten azimliyim ama resimdeki kadar olurmu bilmiyorum

• Evet zorlanıyorum ve ağrıyor ama bırakmıycam devam teşekkür ederim yorum için

Erkekler Ne Diyor 7

• canım benim ilk öncee iyice açma germe hareketleri yap hafif biraz terle terledikten donra yarım mekik çeyrek mekik tam mekik ve diğer şekil mekik vardır ve bu arda tek mekik yetmez aynı zmaanda kadın şınavı tabir ettiğimiz şınav var ondanda 3 çarpı 8 yapp ve bide aynı zmanda koşuu düzenli koşuu yap garantisini vewriyorum 1 ,5ay içerisinde çok güzel vucudun olcak aynı zmanda ekmek tuz yağ şeker uzak olucan ve bide diyosunki 4 gündür başlamışım ağrı var karında tarafında onlar çok yandığı ağrıdığı içn kaslar yanıyor

0|0
    0|0
  • vucudun ham olduğu için ağrı yapıyo kısa bir süre sonra geçicek sen devam et günde 8 tane hareket her birinden 30 ar yaparsan 1 ayda bunun gibi olabilirsin ama tabi yağ yoksa 8 hareketi google playda uygulaması var karın kası yaz incele işe yarıyo bende biraz yağ olmasına rağmen 4 gündfe toparladım

0|0
    0|0
    • Google play hiç aklıma gelmemişti bir bakıyım çok teşekkür ederim

• öncelikle bunun sabır işi olduğunu bil şimdilik günde 10 tane bile yeter zaten zamanla kendiliğinden artıracaksındır ama düzgün çekmen önemli internetten bak başlarda düzgün çekmene gerek yok sadece kendini alıştır sonra düzgün çekersin ve 2 hafta sonra 1 mekik fazla çekersin öyle iyi olur...

0|0
    0|0
    • Zaten fazlasını çekemiyorum kendimi çok kasıyorum bu seferde midem bulanıyor teşekkür ederim yorum için

• rica ederim o zaman ne yap biliyon mu 1 gün yap 1 gün yapma çok çabuk alışırsın merak etme 2 hafta içinde artık hergün yapabilirsin ağrıması iyi bişey aslında..

• Çok zor imkansız değil

0|0
    0|0
  • karnın düzse mekik kas yapar kas kadınlarda iğrenç durur bence yapma

0|0
    0|0
  • öyle bir sonuç alman için kendini yırtman gerek

0|0
    0|0
  • O ne öyle erkek gibi

0|0
    0|0