Spor yapanlar cevaaapp?

Haftada 3 gün olmak üzere spora başladım dün ilk gündü haliyle bugün baya ağrım var. Cidden bilgisi olan cevap versin. Bu ağrılar faydası olduğunu mu gösteriyor? Özellikle kollarımda ve baldırlarımda var ağrı.
Ne kadar sürede sertleşmeye başlarım kas yapmaya başlarım? Sporun ne gibi faydaları olur ben ilerde diz ağrılarım sarkmalarım olmasın diye gidiyorum ve çok eğlenceli 😊

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Vücudunun tepki vermesi normal, hamlıktan oluyo. Hangi bmlge için çalışıyosan ordaki kasların zorlanması (yanma gibi bir his) lazım, bir zorlanma olmuyosa hareketi yanlış yapıyosun demektir. Aklında bulunsun :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hamlığından dolayı kaynaklanıyor. Ne kadar acı o kadar kas demektir. 3 ayda kendin , 6 ayda karşıdan farkedilirsin.

0|0
    0|0
  • Kaslarin dayaniksiz oldugu icin hamlamissin. normaldir. soguk su ile agiran yerlerini gezdir. vucudu toparlamak icin gunde 3 elma 2 muz yemeni oneririm. eger kramp oluyorsa 2-3 sise maden suyu tuketmelisin.

0|0
    0|0
  • ona hamlık diyoruz :) sporun her türlü faydası var vucut sıkılaşması sağlık yaşam ... kas ise belli periyoduk calısmlar sonucu 15 gün sonra baslar agrılarında 1 hafta sürer

0|0
    0|0
  • Bu ağrılar paslı vücudunun pasını yavaş yavaş atacağını gösteriyor tabi devam edersen

0|0
    0|0
  • Hamlığı üstünden atıyousun bu süreç 1 2 hafta sürebilir

0|0
    0|0
  • Spor salonun bir alhaın kulu yok mu sana yardım edecek?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir ay kadar spora gitmiştim ve ilk hafta tüm vucüdüm ölü gibiydi ama sonra ağrı olmuyor alışıyorsun, haftada 5 günden birer saatlik çalışma ile ve sıfır diyetle 2 kilo vermişitim

0|0
    0|0
Yükleniyor...