Yüzümden kilo vermeden nasıl vucudumu duzgunlestirebilirim?

birden kilo verdim ve yüzüm çöktü hala fazla kilolarim var yüzüm belki biraz toparlar diye kilo vermeye ara verdim ama hala bir düzelme yok yüzümden kilo vermeden nasıl vucudumu duzgunlestirebilirim incecik bir bel ve incecik bir bacak istiyorum ama yüzüm toplu dolgun kalsın istiyorum çok fazla bir çökme olmadi ama eskisi gibi güzel görünmüyor yzum

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Yanlış beslenmeden dolayı düzensiz kilo veriyosunuz vucttaki su oranı azalıyo kas oranınız düşüyo zayıfladım sanılıyo ama yaplarda prk bir azalma olmuyo cunku yağ yakmak zprdur sadece inceliniyor ama vucut şekli aynı benim tavsiyem soğru bir program ve doğru antremanla kalori acığa cıkararak basarı gelir

0|0
    0|0
    • Bölgesel kilo verilmez vuct bir butundur vucttaki butun hersey birbirine bağlı calısır birbiriyle alaklaıdır vucut sekline göre yavas yavas zayıflayanilirsin Bunda genetik farktörlerde önemlidir sadece zatıflamayla alakalı değil vucut şekli öenmli dediğim gibi

• Teşekkür ederim, söylediklerine çok dikkat edicem. :)

• Ben teşşekür ederim başarılar

Kızlar Ne Diyor 1

• yani o dedigin seyler icin kilo vermen gerekiyor ama bolgesel kilo verme diye bir sey yok malesef.

0|0
    0|0
Yükleniyor...