Mekik takvimi olan var mı?

Mekik takvimi olan var mı? Günde kaç tane kaç gün süreyle arayla felan? 😍

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum önce sunu bil karın bölgelerden oluşur büyün bölgeleri en ince detayına kadar çalıştırcak hareketler yapmalısın 3 hareketle tüm karının bütün bölgelerini çalıştırabılırsın 3 hareket 4 er setten 12 ser gibi bir set satısıyla basarı gelir burada amaç kaç tekrar cıktıpı veya 300 tane 500 tane olması değildir karnını destek almadan sadece karnına doğru çalıştırmalısıb destek almadan belden veya bacaklardan yapmamalısın 1 sette ne kadar zorlayabilirsen zorlayacaksın ve serler arası 30 snye dinlenmliain hareket arası ise 1 dkdır ve böylece başarı sağlarsın max süreceği süre13 15 dk arasıdır ve gün aşırı çalışman karnının hem dinlenmesini ve hem iyi bir sonuç alma açısından gereklidir olay vok yapmak değildir düzenli ve zamana ayırarak her zaman çalışarak karın kadları güçlendirir bu demek değilki mekik çwkersen karın kasların belli olucak mekikle oradaki kasları güçlwndirir dayanıklılığı artar en önemli şey beslenmedir karın mutfakta olur yağ oranıyla alakalıdır

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim 😃 peki bacaklar ve için ne yapmam lazım ve mekik için bir takvim var mı ne gün dinleniyim günde kaç tane kaç artırarak yapıyım

• Dedim ya içerikte yazıyı canım gün aşırı diye yani bir gün yap bir gün dinle sayısı hakındada sayı diye bişey yoktur acıyı hissedene kadar yavaş yavaş zorlucaksın bu sende 15 olur diğerinde 50 anladınmı

• Sen spora basla cok istekliysen orda hoca daha deraylı anlatır şimdi burada zor oluyo ama gitmicek sen en iyiai bacak için koşudur koş ve esnet bana sorarsan:)

Erkekler Ne Diyor 6

• ayda bir tane

0|0
    0|0
  • Ara vermek yok hergun cekmelisin. Ilk basta cok agri olur ama sonra ki zamanlarda rahatlayacaksin. Ilk zamanlarda 3*10 yaparsin ilerleyen gunlerde 3*15 3*20 yaparsin. Ama ara verme ;)

0|0
    0|0
  • Gunde 10-15 tane. onuda gün içinde otururken ya da yürürken kendimi rahat hissedeyim diye.

0|0
    0|0
  • Yokk ki

0|0
    0|0
  • Canım sıkıldıkça mekik çekerim onun dışında haftanın 6 günü sporum var zaten

0|0
    0|0
  • Uyguladigim bir program var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...