Enerji verip beni ayakta tutacak ilac vitamin haplari onerebilir misiniz?

Okuldan geldikten sonra cok yorgun oluyorum. Uykum geliyor ama uyuyamiyorum ders calismaliyim ama yorgunum. Iki ara bir derede kaliyorum. Beni toplayacak bir ilac varmi?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Vitaminler enerji vermez

0|0
    0|0
    • Peki ne yapmaliyim?

• Kilo problemin yoksa karbonhidratlı besinlere yönel bol şekerli tatlı yemeni öneririm eğer sorun devam ederse vitamin eksikliği olabilir. omega 3-6-9 balıkta bol balık ye. Birde ders çalışan insanlar pek güneşe çıkmaz D vitamini eksilir onada dikkat et. Karaciğer insanların olduğu gibi hayvanlarında vitamin deposudur. Mutlaka haftada 1 karaciğer ye ancak insanlar pek dikkat etmez karaciğeri yüksek derecede kısa sürede pişirirler bu karaciğerin içindeki birçok vitaminden daha az faydalanmaya neden olur. Bunun yerine daha az derece hava ile teması kesilecek şekilde uzun sürede pişirilmesi lazım. Hava ile temasın kesilmesi önemli şu an hatırlamıyorumda bazı vitaminlerin oksidasyonuna neden oluyor.

• Allah razi olsun dediklerini uygulamaya calisacam. Kilo problemim var zaten diyetteyim karbonhidrattan uzak durmam lazim

Erkekler Ne Diyor 4

• Guarana al kendine kahve tipidir , yanına birde yeşil çay al karıştır iç. Böyle durumlarda birde muz ye

0|0
    0|0
  • Meyveler sebzeler

0|0
    0|0
  • Pharmaton

0|0
    0|0
    • Ne bu biraz bilgi verir misiniz?

• Bunu kullan kendini daha guzel hissedeceksin sabahlari ac karnina korkma kotu veya +18 birsey degil

• Tamam tesekkur ederim

• Lise kaca gidion kanka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...