Israrcı insanlar iş ve özel hayatlarında daha mı başarılılar?

kişinin tercihine saygı duymayıp onu ikna etmeye çalışmak, karşı cinsle bir şeyler yaşarken istediğini almak için yüzsüzleşebilen ısrar eden "bir şeyi" çok isteyen insanlar daha mı başarılılar?sizce amaçlarına ulaşıyorlar mı?

ben bana ısrarcı davranan birine karşı ayrıca bi inatlaşıyorum ama buna rağmen pes dedirten insanlar var .dertleri ne ki acep?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Söyle diyim kendileri daha rahat bir hayat yasiyorlar, baska insanlari bazi seylere ikna edip kendilerini mutlu ediyorlar.. bu kendileri icin iyi, ikna ettikleri kisiler icin bazende kötü bir durum oluyor.. ve acikcasi öyle cok israrci insanlar benim acayip canimi skiyor, beni boguyor.

Mesela en yakin arkadasim öyle bazen, dügüne gidecektik gecenlerde, bende sac makyaji cok iyi beceririm cok rica etti sacimi yaparmisin diye benimde 2 saatim vardi sadece, yapamam falan dedim hemen kizdi bana triplere girdi bende gel dedim aradim geldi onla ugrastim kendim yetisemedim kendi sacim cirkin oldu onunkiler cok güzel oldu cok sinir olurum öyle insanlara cok anlayissizlar. herkesin kararina saygu duymak lazim ve baskalarin durumundan anlamak lazim.. buna benzer bir olay daha var ama anlatmayim artik cok uzun oluyor :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aynı anda dudakta bükebiliyorsan ehhh bi ince.

0|0
    0|0
  • karşıdaki ile onun arasındaki samimi bağa bağlı ne kadar yüksekse manüpile etme şansı o kadar yüksektir aklında evet varsa eveti güçlendirir hayır varsa hayırı güçlendirir

0|0
    0|0
    • hımm iginç

• bilinç altını var bayanların erkeklerin orayı ne kadar çok etkiliyorsak o kadar etkilidir

bunlarda para araba kariyer tip fizik ağzından bal damlayan kelimeler vs vs

• Israr edilmesinden nefret ederim

0|0
    0|0
  • Başardıkları kadar yedikleri küfür daha fazladır

0|0
    0|0
  • ego tatmini eskiden zitlasirdim simdi he he diyorum.damarima basmadigi surece sorun yok

0|0
    0|0
  • Onlara yüzsüz diyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• "...istediğini almak için yüzsüzleşebilen..." evet bundan kazanıyorlar işte.kazanınca da başarılı olmuş oluyorlar.

0|0
    0|0
  • Ulaşmıyorlar, kaygan bireyler <3sifonda daha rahat kayiyor.

0|1
    0|0
  • iş hayatlarında belki ama özel hayatlarında pek sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • yalaka ve yüzsüzlük ile yüzde yüz başarı bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...