Bodybuilding mi dövüs sporlarımı?

merhabalar arkadaslar uzun zamandır sporu bırakmıstım üniversite sınavı ıcın sınavı atlattık malum sımdı gerı donus yapıcam ama karar veremedım vücutla aram cok ıyı 1 seneye yakın gıttım bayada alt yapım var ve fena olmasada bı vucut yaptım obur yandan dovusede baya gıttım 6 aya yakın herkez bana vucuttan devam etmemı soyluyor uzulurum valla bırakma olum fılan guzel olur 1 yıl fılan daha gıdersen sık olur fılan sızce hangısıne devam edıyım cok kararsız kaldım yardım :))

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Fitness en iyisi

0|0
    0|0
  • İkisinide yap 😳

0|1
    0|0
    • kavga bende cok yaptım ama anladımkı bos aılene gelmedıkce etmen mantıksız ya :D

• Mantıksız değil oğlan kaşındı yerinde duramadı bana dokundu bende bir koydum oturttum onu zırlayarak sınıftan çıkmıştı :D :D

• Dövüs sporu daha seksi herkes bodybuilding yapiyor 😒

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence dövüşe git ısınma ve güçlenme olsun diye teknik ve karşılıklı antenmandan önce az da olsa ağırlık çalışırsın

0|0
    0|0
    • haklısında hocam bırakınca 1 ay sonra fılan hamlanıyorsun ya kollar kalkmıyor bu durumla cok karsılastım ha gard alma teknıkler unutulmuyor ama ne bılım

• Vücut geliştirme bütün sporların temelidir. Çünkü her spor dalında vücutta ağırlıklı kullanılan kas grupları vardır. Bu kas gruplarının güçlendirilmesi, geliştirilmesi ve dayanıklılık kazandırılması için body building egzersizlerine başvurulur. Ağırlık çalışmayan atlet, boksör ya da kareteci olmaz.

0|0
    0|0
  • dövüş sporları öncelik olsun... başta kick boks a başla 1 sene daha sonra ikisini birden yap valla daha önce gittiğim spor salonunda vardı biri öyle adam bölgesel şampiyondu hemde vücudu çok iyidi...

0|0
    0|0
    • anladım hocam 6 aya yakın gıttımde sunu merak edıyorum 2 ya da 3 kısıyı teker teker dırek ındırmek ıcın ne kadar sure gıtmem lazım dovuse 1 2 yıl? hocam

• savunma amaclı hocam ne olur olmaz bır gun kendımı ve sevgılımı korumak amaclı baska amacım yok

• iyi o zaman

• Kick boksa git. Ben 2 sene gittim, ve fitnesa gidenlerin kollarına baktığımda kolları düz durmuyor benimki gibi. Orada sadece görüntü için, kas çalıştırıyorlar, boksta güç için.

0|0
    0|0
  • bodybuilding

0|0
    0|0
  • hafif antrenmanlarla 2 si bir arada gider ama illa birini sececeksen. Dovus sanatlarini tercih ederim. Tabi profesyonel olarak yarismalara katilmayi dusunmuyorsan.

0|0
    0|0
    • bır ara dusunuyordum ama uzun zaman oldu kollarım kalkmıyor bıle ama bırakınca dovusu antreman yapmayınca bosa gıdıyor aslında emek kollar hamlanıyor

• Aynen öyle yeri geldiginde kullanman lazim bununda dozajlari var hukuken biliyorsundur

• evet hocam bılıyorumda fanı dunya ya dedıgım gıbı haklısınz bırde uzun zaman gıtmek lazım 4 5 ayla olucak ıs degıl :)

• vücuttan devam et zinde tutacak zaten seni

0|0
    0|0
  • bodybuilding severim

0|0
    0|0
  • Gösteriş peşinde değilsen savunma sanatı öğren

0|0
    0|0
  • Bodybuild

0|0
    0|0