Komşum çok çok iyi fal bakıyor Türkiye'nin dört bir yanından geliyorlar...

komşum çok iyi fal bakıyor bana ne dediyse tek tek çıktı mesela siz ev almayı düşünüyorsunuz dedi ertesi gün eşim bana ev almak istediğini söyledi bana hasta olacaksın şu şu saatte acile gideceksin dedi gittim başka bi komşumuzun kızına senin aşık olduğun biri var dedi ve isminin baş harfini son harfini söyledi. hepsi de çıktı daha neler neler.. bi gün sordum bu kadına dedim nasıl bakıyorsun diye o da benim cinlerim var şuanda yanımdalar dedi tabi ben inanmadım. başka bi'şey olmalı ama ne?

bu arada kadın parayla bakmıyor ve 13 yaşındayken insanların yüzlerine bakarak geleceklerini görebiliyormuş babasıyla psikolog psikolog dolaşmışlar hocalara gitmişler işe yaramamış. akli dengesi yerinde aslında. ama merak ettim tanıdığınız birileri var mı böyle?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Açıklamanı okumasaydım cinleri var diyecektim. Evet çoğu falcının cinleri vardır bunlar sayesinde bazı şeyleri öğrenebilirler fakat geleceği öğrenmenin mümkünatı yoktur buda böyle biline.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• gerçekten çok kafamı kurcalar bu olay benim bizimde çevremizde çok şaşıyorum :) tam olarak neyle bakıyor kahve su kurşun vs ?

0|0
    0|0
  • fala inanma falsizda kalma.

0|0
    0|0
  • Nerde bu komşun (:

0|0
    0|0
  • hayret isi ticarete dokmemis ama inanmam boyle seylere

0|0
    0|0
  • cinlerin olmuş şeyleri bilmesi mümkündür ama olacak şeyleri Yaradan bilir ancak ve Yaradanın bildirdikleri bilir bir falcıya gidip bir hadisi şerifte (Falcının, büyücünün söylediklerine inanan, Kur'an-ı kerime inanmamış olur.) buyuruldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Selam bu kumsunun Tel. Numarasi var mi?

0|0
    0|0
  • ben de küçükken ölü insanlar görüyordum

0|0
    0|0
  • cinleri vardır onun .. var ama umrumda değiller

0|0
    0|0
  • komşun nerede şuan. bende baktırmak istiyorum :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...